Rekreační chalupa

Rekreace Rvasice

Kontakt:
telefon:
461635186
mobil:

e-mail:
e-mail-klikni
internet:
www.rvasice.cz

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
(Nezávazné objednání pobytu)

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

Rekreační chalupaObývací místnostKuchyňLožniceVenkovní posezeníBazén

Stručný popis :
Rekreační chalupa ve Rvasicích se nachází ve Východních Čechách na úpatí Železných hor cca 40 km východně od Pardubic. V blízkosti CHKO Maštale, CHKO Údolí Krounky a Novohradky.

Popis:
K použití jsou 3 místnosti ( kuchyň a 2 ložnice ), koupelna ( brutar ), sprchový kout ( el. boiler ) WC splach., chodba, sklep, garáž. Kuchyň je vybavena potřebami pro vaření a jídlo (hrnce,talíře ,skleničky,příbory...), dále elektrickým sporákem, ledničkou, malo-objemovým zásobníkem teplé vody. Vytápění obytných místností proskleným krbem ( dřevo a uhlí je k dispozici). Ložnice jsou opatřeny přikrývkami a ložním prádlem (standardně pro 4 osoby). Chalupa je umístěna na samotě v údolí obklopeném lesy, kterým protéká novohradský písčitý potok. Oblast byla vyhlášena za přírodní park pro výskyt dnes již vzácných druhů živočichů, např. mloků, volavek atd. Okolí nabízí možnosti pěších túr v nedotčené přírodě i dobré podmínky jízdy na kole vyznačených cyklotrasách. Romantické jsou pobyty v podbarveném podzimu se sbíráním hub nebo v probouzející se jarní přírodě. Téměř až k domu je asfaltovaná cesta. Chalupu obklopuje velká oplocená zahrada, k dispozici je venkovní ohniště s vybavením pro grilování, venkovní posezení, tenisový stůl (pálky a míčky vezměte vlastní), přístřešek pro posezení venku i v nepříznivém počasí, venkovní bazén s filtrací, množství turistických map a informačních materiálů z okolí. Příznivé klimatické podmínky této oblasti působí blahodárně na astmatiky. Chalupu je možno využívat celoročně a také víkendově.

Okolí:
Přírodní památka Pivnice byla vyhlášena v roce 1998. Jedná se o úzký kaňon zaříznutý v opukách a měkkých pískovcích. Rozloha území je 35 ha. ( vzdáleno cca 3,5 km) Oblast Toulovcových maštalí - přírodní skalnaté útvary, chata Polánka, zámek Nové Hrady ( vzdáleno cca 10 km) Zřícenina hradu Košumberk (možnost prohlídky i krásné vyhlídky), Hamzova (dříve Gottwaldova )dětská léčebna-zařízení pro rehabilitace nemocných,dříve tuberkulosní, stylové restaurace-možnost dobrého stravování,nákupní možnosti, letní kino, poutní kostel Panny Marie na Chlumku-to vše je Luže ( 5 km)

Cena: Cena je 5.000,- Kč za týden do 4 osob. - Každá další osoba 500,- Kč za týden.