Chata Karolinka

Karolinka

Kontakt:
telefon:
581 771 504
mobil:
606 676 828
e-mail:
e-mail-klikni
internet:

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
(Nezávazné objednání pobytu)

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

Chata KarolinkaChata KarolinkaKuchyňPokoj

Stručný popis :
Rekreační chata Karolinka poskytuje zázemí pro 12 osob ubytovaných ve 3 čtyřůžkových pokojích s terasou a vlastním soc. zař. se sprchou. Dominantou chaty je společ. místnost s krbem a posezením, k dispozici jsou dvě kuchyně. Možnost venkovního poseze

Popis:
Rekreační chata Karolinka se nachází na dobře přístupném místě na území města Karolinka, na Vsetínsku, slibujícím velké množství možností pro volný čas. Chata poskytuje zázemí a pohodlí pro 12 osob, které jsou ubytovány ve třech čtyřlůžkových pokojích. Dominantou chaty je společenská místnost s krbem a posezením. V přízemí se nachází jeden čtyřlůžkový pokoj s terasou a společenská místnost, v patře jsou umístěny další dva pokoje (4 lůžka, terasa). Každý pokoj je vybaven nábytkem, konferenčním stolkem s křesly a televizí. Na každém podlaží se nachází vybavená kuchyňka s jídelním stolem. K dispozici je rychlovarná konvice, plynová trouba a lednička. V chatě se nachází 4 koupelny s WC a sprchovým koutem. V létě je možno využít venkovní posezení, možnost grilování atd. Parkování u chaty.

Okolí:
Malé valašské městečko Karolinka se rozprostírá kolem řeky Vsetínská Bečva v chráněné krajinné oblasti Beskydy při hranici se Slovenskem. Vzdálenost od města Vsetína je 23 km. Karolinky leží v nadmořské výšce 485 metrů, nejvýše položené místo je Malý Javorník (1019 m.n.m.). Máte možnost navštívit sklárny, kde je se seznámíte s tradiční ruční výrobou užitkového skla formou exkurze. Ve městě jsou nejrůznější sportovní zařízení: travnaté fotbalové hřiště s tenisovými kurty a lyžařský vlek (1100m) na Horebečví, volejbalové kurty ve středu města, k dispozici řada značených stezek. Ve městě je velká síť prodejen (sklo, potraviny, zelenina, maso, porcelán, drogerie, hračky, květinářství, domácí potřeby) a služeb (zdravotnické služby, opravny aut, sklenářství, čerpací stanice PHM, oční optika, kadeřnictví, fotografie).

Cena: 2.000,- - za noc (max 12 osob)