Chata DOLJA

Chata DOLJA

Kontakt:
mobil:
608865455
e-mail:
e-mail-klikni
internet:
www.chata.sf.cz

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
(Nezávazné objednání pobytu)

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

Chata DOLJAChata DOLJAChata DOLJAChata DOLJAChata DOLJAChata DOLJA

Stručný popis :
Chata je po celkové rekonstrukci, velmi pěkný nový interiér. Zastřešená veranda (17 m2), předsíň, obývací pokoj s krbovými kamny a rozkládací pohovkou, TV, video, radiomagnetofon, ložnice v podkroví, kuchyňský kout...

Popis:
Chata je po celkové rekonstrukci, velmi pěkný nový interiér. Zastřešená veranda (17 m2), předsíň, obývací pokoj s krbovými kamny a rozkládací pohovkou, TV, video, radiomagnetofon, ložnice v podkroví, kuchyňský kout (mikrovlnka, elektrický vařič, varná konvice, kávovar, vestavná lednička, nádobí), v suterénu samostatná koupelna se sprchovým koutem, ohřev vody el. průtokový, samostatné WC, sklep, venkovní posezení a otevřené ohniště. Možnost najmout loďku (laminátová "jola" pro 4 osoby). Úschovna kol (sklep). Pes není povolen. Kapacita: 5 osob. Chata se nachází u Vranovské přehradní nádrže v lokalitě Štítarský les, mezi stromy, 50 m od vody, v druhé řadě, 10 min. pěšky od Vranovské pláže (centrum služeb - tenis, volejbal, horská kola, půjčovna šlapadel, windsurfingu,…). Chata je určena pro rodinnou rekreaci, sportovce, rybáře, atd. Velmi pěkné koupání (písečná pláž), skály na protějším břehu. Výborné podmínky pro vodní sporty, cykloturistiku (Národní park Podyjí), turistiku a houbaření. Historické a vinařské zajímavosti. Příjezd autem až k chatě (možnost parkování pro 2 auta). Obchod - 300 m, restaurace - 200 m.

Okolí:
Zámek ve Vranově n. Dyjí, hrad Bítov, vodní mlýn ve Slupi, Slovanská epopej Alfonse Muchy na zámku v Moravském Krumlově, zřícenina hradu Cornštejn a zřícenina Nového Hrádku v Národním parku Podyjí, muzeum motocyklů v obci Lesná, zámek Uherčice, historické město Znojmo, výlety do Rakouska (hraniční přechod Čížov - Hardegg). Doporučujeme návštěvu vinných sklepů po obou stranách česko-rakouské hranice (Křížový sklep v Příměticích, vinařský turistický program). Spoje: Vlak: Šumná - 6km. Bus: Vranov n.D. přehrada - 2km. Mapy: Národní park Podyjí.

Další informace Další informace z oblasti (východiska, hory, hrady a zámky, muzea, zajímavosti...)