apartmá Hraběnka

Rekreační středisko Nový Řadov

Kontakt:
mobil:
602379842
e-mail:
e-mail-klikni
internet:
www.novyradov.cz/pobyty.htm

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
(Nezávazné objednání pobytu)

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

apartmá Hraběnkaapartmá Nežárkaapertmá LesankaHlavní budova: 2 - 5tilůžkové pokojChatky: od 80 Kč/nocSruby: od 100 Kč/noc

Stručný popis :
Ubytování v útulném rekreačním areálu uprostřed idylické třeboňské přírody, přímo na břehu Nové řeky. Chatky - sruby - apartmány pro rodinnou či skupinovou rekreaci s mnoha možnostmi odpočinku a relaxace (podrobnosti a foto na našich www)

Popis:
Nabídka mimosezónních pobytů rekreačního střediska Nový Řadov se týká zejména období květen-červen a září-říjen. V této době je areál ideálním cílem pro rodinnou i skupinovou rekreaci, školní nebo oddílové výlety, školy v přírodě, soustředění a další skupinové akce (oslavy, svatby, výjezdní zasedání firmy či spolku atd.) Všem rekreantům je k dispozici bar, společenská místnost a prostory areálu s ohništěm a volejbalovým hřištěm. Rozsah doplňkových služeb (vodácký výlet ze Suchdola n. Luž., zapůjčení kánoí či pramic, diskotéka, kompletní zajištění opečení selete apod.) vychází v případě mimosezónních pobytů z požadavků klienta a cena je stanovena dohodou.

Okolí:
Areál nabízí řadu možností ke sportovnímu vyžití (badminton, volejbal, nohejbal, stolní tenis, ringo, petanque, příp. koupání nebo střelba ze vzduchovky). Atraktivní okolí CHKO Třeboňsko, proslulé svými rybníky, poskytuje další možnosti k aktivnímu odpočinku (vodácké výlety, cykloturistika, turistika, houbaření, rybaření) a v blízkosti tábora je i řada atraktivních turistických cílů - tím nejbližším je lázeňské město Třeboň, vzdálená od Řadova 12 km, dále např. zřícenina hradu Landštejn, zámek Červená Lhota nebo blízký Jindřichův Hradec s aquaparkem a svou dominantou, renesančním zámkem.

Cena: 80Kč osoba/noc - ubytování v chatkách    100Kč osoba/noc - ubytování ve srubech    130 Kč osoba/noc - pokoje v hlavní budově    od 340 Kč/noc - apartmány   

Celkový přehled

  Základní informace
Max.počet 50 Domácí zvíře ano Kouření v objektu ano            

  Vnitřní vybavení
Kuchyně 1 Obývací pokoj 1 Ložnice 1 WC 1 Koupelna sprcha 1 Koupelna vana 0
Dětská postýlka 0 Televizor ano Satelit ne Video ne Telefon ne Přípojka k internetu ne
Terasa ano Vnitřní krb ano Sauna ne Spol.místnost ano Cvičící místnost ne    

  Venkovní vybavení
Zahrada malá ne Zahrada velká ano Oploceno ne Krb venkovní ne Ohniště ano Gril ne
Bazén ne   Parkovacích míst 8                

  Možnosti sportu a zábavy - [km]
Běžecké lyžař.trasy 0 Cyklistické trasy 1 lyž.vlek 0 Tenis 3 Golf 0 Jízdárna 2
Krytý bazén 15 Koupaliště 1                

  Možnosti stravování a dopravy - [km]
Restaurace 3 Obchod 3 Nák.centrum 12 Autob.zastávka 3 Vlaková zast. 15