pohled od štítu

Apartmány U Zlaté stoky *** (CHKO Třeboňsko)

Kontakt:
mobil:
(+420) 608 747 575
e-mail:
e-mail-klikni
internet:
www.prima-apartmany.cz

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
(Nezávazné objednání pobytu)

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku


Zvětšit mapu

pohled od štítuApartmány U Zlaté stoky *** (CHKO Třeboňsko)Apartmány U Zlaté stoky *** (CHKO Třeboňsko)Apartmány U Zlaté stoky *** (CHKO Třeboňsko)Apartmány U Zlaté stoky *** (CHKO Třeboňsko)Apartmány U Zlaté stoky *** (CHKO Třeboňsko)Apartmány U Zlaté stoky *** (CHKO Třeboňsko)Apartmány U Zlaté stoky *** (CHKO Třeboňsko)Apartmány U Zlaté stoky *** (CHKO Třeboňsko)Apartmány U Zlaté stoky *** (CHKO Třeboňsko)Apartmány U Zlaté stoky *** (CHKO Třeboňsko)Apartmány U Zlaté stoky *** (CHKO Třeboňsko)Apartmány U Zlaté stoky *** (CHKO Třeboňsko)Apartmány U Zlaté stoky *** (CHKO Třeboňsko)Apartmány U Zlaté stoky *** (CHKO Třeboňsko)Apartmány U Zlaté stoky *** (CHKO Třeboňsko)Apartmány U Zlaté stoky *** (CHKO Třeboňsko)Apartmány U Zlaté stoky *** (CHKO Třeboňsko)

Stručný popis :
Nově, ve vyšším standartu zrekonstruovaná původní zemědělská usedlost v jihočeské vesničce Ponědraž, která leží na břehu stejnojmenného rybníku v CHKO Třeboňsko.Hostům jsou k dispozici dva samostatné apartmány (12+9 lůžek) a uzavřený dvůr s bazénem.

Popis:
Objekt apartmánového domu je situován v klidné části obce s výhledem do krajiny. Jedná se o nově, ve vyšším standartu zrekonstruovanou původní zemědělskou usedlost při zachování některých prvků lidové architektury. Součástí je i rozsáhlý uzavřený dvůr se zapuštěným bazénem (průměr 5,5 m).Objekt je vhodný jak pro klidnou rodinnou rekreaci, tak i pro skupinové pobyty.
Hostům jsou k dispozici dva zcela samostatné apartmány.
Větší z nich (apartmán A) má kapacitu až 12 lůžek. Sestává ze společenské místnosti s barevnou TV-SAT, barem odděleným zařízeným kuchyňským koutem s posezením a tří ložnic v podkroví objektu (1x3 lůžka, 1x4 lůžka, 1x5 lůžek). Pětilůžková ložnice je vybavena vlastním sociálním zařízením se sprchou, pro tří a čtyřlůžkovou ložnici je sociální zařízení společné s rohovou vanou. V přízemí objektu je hostům k dispozici další samostatná koupelna se sprchou a 2x samostatné WC.
Menší z apartmánů (apartmán B) má kapacitu až 9 lůžek. Sestává ze společenské místnosti s barevnou TV-SAT, zařízené kuchyně s barem a tří ložnic (1x2 lůžka, 1x3 lůžka, 1x4 lůžka). Tří a čtyřlůžková ložnice jsou situovány v podkroví objektu a mají společné sociální zařízení s vanou. Dvoulůžková ložnice je umístěna v přízemí objektu a má zcela samostatný bezbarierový přístup přímo z terasy. Je vybavena vlastní samostatnou koupelnou se sprchou a samostatným WC. Je vhodná zejména pro rekreanty se sníženou pohyblivostí a pro seniory. Hostům je k dispozici další samostatné WC v přízemí objektu.
Teplá voda v obou apartmánech je samozřejmostí.

Okolí:
Pod názvem Třeboňsko si každý Čech vybaví kraj rybníků, kapra a piva Regent. A opravdu, jako páteř prochází Třeboňskem řeka Lužnice, na jejímž toku a přítocích již od 14. století vyrůstaly rybníky a vodní stavby. Rybníky a jejich hráze za staletí vytvořily jedinečnou krajinu. Nyní jejich malebná zákoutí zvou k vyjížďkám, kdy i po desítkách ujetých kilometrů neustále objevujete nová krásná místa.
Pískovny v okolí obce Vlkov jsou v letních měsících ideální zastávkou ke koupání.

Ponědraž je malebná jihočeská vesnička ležící na břehu stejnojmenného rybníku ( 140 ha ) v CHKO Třeboňsko, které patří k nejcennějším oblastem střední Evropy. Najdeme zde řadu ohrožených druhů rostlin a živočichů. Obec je situována zcela mimo frekventovanější silnice a proto je zde zaručen naprostý klid. Řídká zástavba chalup sloužících převážně k rekreaci dodává místu idylickou a pohodovou atmosféru. Příjezd je řešen po místní komunikaci, která ústí na silnici č.24 spojující města Veselí nad Lužnicí (8 km) a Lomnici nad Lužnicí (4km).

Ponědraž je obklopena množstvím rybníků a zatopených pískoven, které umožňují snad všechny druhy vodních sportů a jsou rájem pro rybáře. V okolí jsou velmi dobře značené turistické a cykloturistické trasy, cílem vodácké turistiky je blízká řeka Lužnice. Dětské a sportovní hřiště je situováno 30 m od objektu, ve vzdálenosti 200 m je přírodní koupaliště. I nejnáročnější rekreanty uspokojí koupání v pískových jezerech, která jsou vzdálena 3 km od objektu. Ve vzdálenosti 200 m je obchod s potravinami a restaurace. V objektu je k dispozici stůl na stolní tenis, zahradní gril a trampolína.
V Lomnici nad Lužnicí (5 km) je možnost jízdy na koni v blízkosti přírodní rezervace Velký a Malý Tisí. Po domluvě je i možnost zajištění výuky jízdy na koni.

Ke každému z apartmánů přísluší v prostorném, uzavřeném dvoře krytá veranda a kamenná terasa s posezením pod pergolou, která zajišťuje soukromí. Pro všechny hosty je k dispozici zapuštěný bazén se solárním ohřevem (průměr 5,5 m), který je situován v zadní části uzavřeného dvora. V blízkém okolí je celá řada historických zajímavostí a kulturních památek.


Ceník :

Objekt je možno pronajímat po jednotlivých pokojích i po celých apartmánech s tím, že v hlavní turistické sezóně (červenec + srpen) upřednostňujeme pronájem celých apartmánů. V hlavní sezóně (červenec + srpen) jsou možné min. týdenní pobyty s nástupním dnem vždy v sobotu odpoledne. V hlavní sezóně (červenec + srpen) je cena 390,-Kč / lůžko / noc (při obsazení celého apartmánu 300,- Kč / lůžko / noc).

Apartmán A (= 12 lůžek) = 25.200,-Kč / apartmán / týden
Apartmán B (= 9 lůžek) = 18.900,- Kč / apartmán / týden

Při obsazení celého objektu (apartmán A + apartmán B), sleva 10 % (= 39.690,- Kč / objekt / týden ).

V období mimo hlavní sezónu (mimo Silvestra) je cena 250,-Kč / lůžko / noc. Jsou možné i kratší pobyty než týdenní (min. 2 noci) a je možno pronajímat i jednotlivé pokoje.
Při obsazení celého objektu (apartmán A + apartmán B), sleva 10 % (= 4.725,- Kč / objekt / den ).

Cena za silvestrovský pobyt je dohodou.

Při příjezdu se skládá vratná kauce 2.000,- Kč / apartmán.

Cena za spotřebovanou elektrickou energii nad 50 kWh / apartmán : 4,60 Kč / 1 kWh (při týdenních pobytech). Při kratších pobytech je cena el. energie dle její spotřeby.

Poplatek obecnímu úřadu : 8,- Kč / osoba / noc ( děti do 10 let zdarma ).

Domácí zvíře je povoleno pouze po dohodě s majitelem za smluvní poplatek.

Pronajaté prostory se předávají uklizené. Závěrečný úklid není v ceně pobytu !!


Další informace a rezervace na tel.: (+420) 608 747 575

http://www.prima-apartmany.cz


Cena: 250,-Kč / lůžko / noc - v období od 04.01.2016 - 01.07.2016    300,-Kč / lůžko / noc - v období od 01.07.2016 - 02.09.2016    250,-Kč / lůžko / noc - v období od 02.09.2016 - 20.12.2016    Při příjezdu skládá vratná kauce 2.000,- Kč/apart. - Pes pouze se souhlasem majitele za poplatek   

Cena na víkend: min. 2 noci ( = 2 x 250,- Kč lůžko / víkend )- pouze v mimosezonním období   

Celkový přehled

  Základní informace
Max.počet 21 Domácí zvíře ano Kouření v objektu ne            

  Vnitřní vybavení
Kuchyně 2 Obývací pokoj 2 Ložnice 6 WC 4 Koupelna sprcha 3 Koupelna vana 2
Dětská postýlka 1 Televizor ano Satelit ano Video ne Telefon ne Přípojka k internetu ano
Terasa ano Vnitřní krb ano Sauna ne Spol.místnost ano Cvičící místnost ne    

  Venkovní vybavení
Zahrada malá ne Zahrada velká ano Oploceno ano Krb venkovní ano Ohniště ano Gril ano
Bazén ano   Parkovacích míst 8                

  Možnosti sportu a zábavy - [km]
Běžecké lyžař.trasy 20 Cyklistické trasy 1 lyž.vlek 30 Tenis 1 Golf 20 Jízdárna 5
Krytý bazén 14 Koupaliště 1                

  Možnosti stravování a dopravy - [km]
Restaurace 1 Obchod 1 Nák.centrum 8 Autob.zastávka 1 Vlaková zast. 3