Jihočeská chalupa-polosamota na potoce

Jihočeská chalupa-polosamota na potoce

Kontakt:
mobil:
723600148
e-mail:
e-mail-klikni
internet:
www.volny.cz/kolik3/chalupa/chalupa.htm

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
(Nezávazné objednání pobytu)

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

Jihočeská chalupa-polosamota na potoceJihočeská chalupa-polosamota na potoceJihočeská chalupa-polosamota na potoceJihočeská chalupa-polosamota na potoceJihočeská chalupa-polosamota na potoceJihočeská chalupa-polosamota na potoceJihočeská chalupa-polosamota na potoceJihočeská chalupa-polosamota na potoceJihočeská chalupa-polosamota na potoceJihočeská chalupa-polosamota na potoceJihočeská chalupa-polosamota na potoceJihočeská chalupa-polosamota na potoceJihočeská chalupa-polosamota na potoceJihočeská chalupa-polosamota na potoce

Stručný popis :
Pronajímaný objekt, jehož hlavní devizou je klidné a příjemné prostředí, relativně velmi slušné, zachovalé, čisté a zdravé životním prostředí.

Popis:
Uzavřený objekt bývalého selského stavení je umístěn na polosamotě v údolí na jednom z přítoků potoka Deštná ve vzdálenosti 400 m od dalších obytných objektů. V těsné blízkosti objektu protéká pstruhový potok na němž je vybudován průtočný rybník 20x15m. Klienti mají po dobu svého pobytu k dispozici celý objekt s nejbližšími pozemky patřícími k objektu. K dispozici je mimo obytné části uzavřený dvůr, objekt s venkovním krbem vybavený vlastním vytápěním, sociálním zařízením (sprcha a WC), stolním tenisem, šipkami a ruskými kuželkami. Je vhodný pro využití volného času v nepříznivém počasí. Dále je k dispozici stodola se dvěma stáními pro osobní automobily, rybník – bazén u něhož je umístěno venkovní ohniště. Obytná část objektu je tvořená obývákem, obytnou kuchyní, ložnicí, koupelnou s WC a předsíní. Obytná kuchyně je vybavena elektrickým sporákem na vaření, ústředním topením s krbovými kamny, ve kterých se topí dřevem. Součástí vybavení je také barevná televize, satelit a stereofonní rádio. V ložnici jsou umístěna čtyři lůžka, v obývacím pokoji dvě lůžka. s možností doplnění o dvě přistýlky. Samostatná koupelnou s WC, vanou a umyvadlem má instalovaný elektrický bojler 125 l. Do domu je zavedena pitná voda z veřejného vodovodu. Uvedené zařízením umožňuje pohodlné ubytování pro 6 osob( max. 8 osob s přistýlkami a s příplatkem)

Okolí:
Městečko založené před 700 lety s dominantou kostela svatého Otty a bohatým zdrojem minerálních pramenů bylo v 17. stol. třetí nejznámější lázeňskou oblastí Českých zemí. Městečko si i v dnešní době zachovává svůj osobitý ráz. V městečku jsou obchody, restaurace a lékař.

Cena: 6000 Kč / týden/6 os. - mimosezona    9500 Kč/týden/6 os. - hlavní sezona   

Cena na víkend: 2500 Kč / víkend

Celkový přehled

  Základní informace
Max.počet 8 Domácí zvíře ano Kouření v objektu ne            

  Vnitřní vybavení
Kuchyně 1 Obývací pokoj 1 Ložnice 1 WC 0 Koupelna sprcha 1 Koupelna vana 1
Dětská postýlka 0 Televizor ano Satelit ano Video ne Telefon ne Přípojka k internetu ne
Terasa ne Vnitřní krb ne Sauna ne Spol.místnost ano Cvičící místnost ne    

  Venkovní vybavení
Zahrada malá ano Zahrada velká ano Oploceno ano Krb venkovní ano Ohniště ne Gril ne
Bazén ano   Parkovacích míst 2                

  Možnosti sportu a zábavy - [km]
Běžecké lyžař.trasy 0 Cyklistické trasy 1 lyž.vlek 0 Tenis 0 Golf 0 Jízdárna 0
Krytý bazén 12 Koupaliště 12                

  Možnosti stravování a dopravy - [km]
Restaurace 1 Obchod 1 Nák.centrum 0 Autob.zastávka 1 Vlaková zast. 0