Apartmány Tunka Zdeněk

Apartmány Tunka Zdeněk

Kontakt:
mobil:
777 31 20 31
e-mail:
e-mail-klikni
internet:
www.ubytovani-tunka.cz

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
(Nezávazné objednání pobytu)

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

Apartmány Tunka ZdeněkApartmány Tunka ZdeněkApartmány Tunka ZdeněkApartmány Tunka ZdeněkApartmány Tunka ZdeněkApartmány Tunka ZdeněkApartmány Tunka ZdeněkApartmány Tunka ZdeněkApartmány Tunka ZdeněkApartmány Tunka Zdeněk

Stručný popis :
Nabízíme tři objekty bez přítomnosti majitele, umístěné v klidné části obce Malá Skála, turistický region Český ráj. APARTMÁNY I. kapacita 2x6 lůžek, APARTMÁNY II. kapacita 2x5 lůžek, DOMEK kapacita 6 lůžek

Popis:
Apartmány jsou určeny k celoroční rekreaci, s možností parkování přímo u domu, posezení na zahradě a grilování. Úschova kol zajištěna. APARTMÁNY I: dva samostatné apartmány "P" a "S" kapacita 2x6 lůžek. Apartmán "P" pro 2-6 osob má okna orientovaná na vyhlídku Pantheon, v přízemí je předsíň se samostatným WC a umyvadlem a obytná místnost s plně vybaveným kuchyňským koutem. Dále je v obytné místnosti jídelní stůl, sedací souprava, televize, krbová a akumulační kamna a přímý vstup na terasu (zahradu). Z obytné místnosti je otevřené dřevěné schodiště do prvního patra, kde jsou 3 ložnice (3x2 lůžka) a prostorná koupelna se sprchovým koutem a WC. Apartmán "S" pro 2-6 osob je zrcadlově řešený, pohled z oken je na Suché skály. Apartmán A (2–5 osob). Přízemí - obytná místnost, vybavený kuchyňský kout, jídelní kout, sezení u TV, krbová kamna a akukamna. V přízemí samostatné WC. Patro – 2 ložnice (2+3 lůžka), koupelna s WC. Apartmán B (2 – 5 osob). Přízemí – obytná místnost, vybavený kuchyňský kout, jídelní kout, sezení u TV, krbová a akukamna a vchod na venkovní terasu. V přízemí samostatné WC. Patro – 2 ložnice (2+3 lůžka), vchod na balkón, koupelna s WC. Domek - chalupa pro 2–6 osob. Objekt se nachází v blízkosti domu majitele. V přízemí je obytná místnost s vybaveným kuchyň. koutem ( lednice, rychlovar. konvice, překapávač, dvouplotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, nádobí ), kachlová a akukamna, sezení, eventuálně spaní pro dvě osoby.Koupelna s WC. V patře je ložnice 4 lůžka.

Okolí:
Sportovní vyžití - v létě máte možnost využít tenisové a volejbalové kurty (vzdálené 200m), koupání v řece Jizeře 150m, městské koupaliště Železný Brod 7km, plavecký bazén s tobogány v Jablonci n. /N. 15km a Liberci 20km a nové koupaliště v Turnově. Zájemci mohou využít služeb Žluté plovárny, která půjčuje kola a sport. náčiní, provozuje lanové centrum, zajišťuje rafting i možnost slézání blízských masivů pod odborným dohledem. Okolí Malé Skály je ideální jak pro pěší turistiku (zříceniny - Vranov, Frýdštejn, Rotštejn, skalní města - Chléviště, Drábovna, Klokočské skály, Suché skály, atd. ), tak i pro cykloturistiku - cyklobusy. Za nepřízdnivého počasí možnost pronájmu víceúčelové haly přímo v Malé Skále.
V zimě lze využít nedalekých svahů a vleků k lyžování. Kozákov, Zásada 15km, Ještěd 20km, Bedřichov 25km, Harrachov 40km.
Kulturní vyžití - v Malé Skále je kino Androvna, stálá expozice J. Jíry v galerii Boučkův statek a v letních měsících jsou zde časté vernisáže různých umělců. V nedalekém Jablonci n. /N. jsou kina, divadlo a Klub Na Rampě, ve kterém je bohatá nabídka hudebních, cestopisných a jiných programů. V Liberci je možné navštívit Babylon - centum zábavy pro děti, ZOO či botanickou tahradu. Za návštěvu stojí i zámek Sychrov, Hrubá Skála, nebo hrad Kost, Valdštejn, aj.

Cena: 250-450,-Kč/noc/os - Podle počtu ubytovaných osob a zvoleného objektu.   

Celkový přehled

  Základní informace
Max.počet 28 Domácí zvíře ano Kouření v objektu ne            

  Vnitřní vybavení
Kuchyně 5 Obývací pokoj 5 Ložnice 11 WC 9 Koupelna sprcha 4 Koupelna vana 1
Dětská postýlka 2 Televizor ano Satelit ne Video ne Telefon ne Přípojka k internetu ano
Terasa ano Vnitřní krb ano Sauna ne Spol.místnost ne Cvičící místnost ne    

  Venkovní vybavení
Zahrada malá ano Zahrada velká ano Oploceno ano Krb venkovní ano Ohniště ne Gril ano
Bazén ne   Parkovacích míst 8                

  Možnosti sportu a zábavy - [km]
Běžecké lyžař.trasy 15 Cyklistické trasy 1 lyž.vlek 15 Tenis 1 Golf 15 Jízdárna 0
Krytý bazén 9 Koupaliště 5                

  Možnosti stravování a dopravy - [km]
Restaurace 0 Obchod 0 Nák.centrum 0 Autob.zastávka 0 Vlaková zast. 0