Sauna Polnička

Sauna Polnička

Kontakt:
mobil:
777880650,777665542
e-mail:
e-mail-klikni
internet:
www.chatapolnicka.cz

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
(Nezávazné objednání pobytu)

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

Sauna PolničkaSauna PolničkaSauna PolničkaSauna PolničkaSauna Polnička

Stručný popis :
Chata vhodná pro větší kolektivy osob s kapacitou 24 osob+5 přistýlek.Vhodné k rekreaci i pro organizované skupiny sport.oddílů či školní výlety.

Popis:
Sportovní zázemí:2 tenis.kurty,fotbalové hřiště,finská sauna. Situováno v atraktivním prostředí Českomoravské vysočiny,obklopeno množstvím rybníků, cyklistických a turistických tras. Přijatelná cena. Sportovně-turistický objekt s kapacitou 24 lůžek a možností 5-ti přistýlek. Jedná se o 4 a 2 lůžkové pokoje nacházející se ve vrchní části chaty. Spodní část zaujímá z velké části společenská místnost s kachlovými kamny obložená dřevem v selském stylu. Na spol.místnost navazuje vybavená kuchyňka s plynovým sporákem, elktrickou troubou a 2lednicemi. Dále se v přízemní části objektu nacházejí sprchy, toalety a finská sauna. Kapacita sauny je 4-6 osob, pro dokonalé schlazení poslouží bazének. Součástí areálu jsou 2 antukové kurty, jež lze použít nejen na tenis, ale i noheyball či voleyball. Dále je k dispozici fotbalové hřiště, venkovní posezení a pro teplé večery ohniště. Možnost pronájmu tělocvičny přímo v obci.

Okolí:
Obec Polnička se nachází pouhé 4 km od Žďáru nad Sázavou. Ve Žďáru se nachází Zámek Žďár s muzeem knihy, poutní kostel sv.Jana Nepomuckého pro svou jedinečnou architekturu zapsán mezi památkami Unesco. Okolní terén příjemně zvlněné vrchoviny skýtá vyžití nejen pro turistiku, cyklistiku, ale i běžkaření v zimním období. Chata se nachází pouhé 2 km od rybníku Velké dářko, jež dal název i okolní chráněné oblasti. Zde je ráj pro sběr lesních plodů či hub. Dalším neméně významnou pro koupaní je Pilská nádrž, opět vzdálena pouhé 2 km od objektu.

Cena: 170 kč/osoba za noc