Dvojchata zepředu

Dvojchata Kramolín

Kontakt:
mobil:
728986602
e-mail:
e-mail-klikni
internet:
www.chatykramolin.svycar.cz

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
(Nezávazné objednání pobytu)

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

Dvojchata zepředuDvojchata zezaduLožnice ve velké chatě (třílůžková)Kuchyňský kout malá chataKuchyňský kout velká chataObývací pokoj velká chataDvojchata KramolínDvojchata KramolínDvojchata Kramolín

Stručný popis :
Jedná se o celoročně obyvatelný zděný objekt, který je rozdělený na dvě samostatné části, nazývané malá a velká chata.Dvojchata se nachází cca 200m od Dalešické přehrady v chatové oblasti Kramolín,na pozemku, ohraničen habrovým živým plotem.

Popis:
Malá část (malá chata) je max. pro 4 osoby a velká část (velká chata) je max. pro 7 osob. Celková kapacita ubytování je 11 osob. V přízemí objektu jsou dva samostatné vchody do malé i velké chaty a vstupy do dvou koláren - každá chata (část)má svou. Když vejdete do malé či velké chaty, ocitnete se v předsíni, ze které vedou dveře do koupelny s WC a také do obývací kuchyně s jídelním koutem. Z té vede vstup balkónovými dveřmi do zahrady a zároveň i schodiště do podkroví, kde jsou ložnice + samostatné WC s umyvadlem. V malé chatě jsou dvě 2-lůžkové ložnice a ve velké chatě jsou dvě 2-lůžkové a jedna 3-lůžková ložnice. Vytápění je centrální elektrokotlem (ústřední topení) a v každé chatě jsou umístěna i krbová kamna. Nabízíme tři varianty ubytování:
-pro max.4 osoby
-pro max.7 osob
-pro max.11 osob
Uvedené ceny jsou za pobyt včetně spotřeby vody, elektřiny, ložního povlečení, ručníků, utěrek a možnosti využití pramice s vesly.

Okolí:
Chata je umístěna v chatové oblasti cca 200m od Dalešické přehrady, která nabízí možnost koupání, rybolovu či lodní dopravy (vyjížďky parníkem). V okolí je množství cyklotras různých obtížností, možnost návštěvy Dalešického pivovaru, rozhledny Babylón, Mohelenské hadcovy stepi – národní přírodní rezervace, Wilsonovy skály či exkurze do Jaderné elektrárny Dukovany a Vodní elektrárny Dalešice. Výlety: zřícenina hradu Holoubek, Zámek Budišov, Zámek Valeč, Zámek Náměšť nad Oslavou, Zámek Jaroměřice nad Rokytnou, Bazilika sv. Prokopa v Třebíči, Židovská čtvrť v Třebíči, Židovský hřbitov v Třebíči. Krčma Nad přístavem vzdálená cca 300 metrů.

Cena: 7.300,-Kč - 7 nocí, max. 4 osoby    11.500,-Kč - 7 nocí, max. 7 osob    18.000,-Kč - 7 nocí, max. 11 osob    3.300,-Kč - 3 noci, max. 4 osoby   

Cena na víkend: 5.000,-Kč- 3 noci, max. 7 osob   

Celkový přehled

  Základní informace
Max.počet 11 Domácí zvíře ano Kouření v objektu ne            

  Vnitřní vybavení
Kuchyně 2 Obývací pokoj 1 Ložnice 5 WC 4 Koupelna sprcha 2 Koupelna vana 0
Dětská postýlka 0 Televizor ano Satelit ne Video ne Telefon ne Přípojka k internetu ano
Terasa ne Vnitřní krb ano Sauna ne Spol.místnost ne Cvičící místnost ne    

  Venkovní vybavení
Zahrada malá ne Zahrada velká ano Oploceno ne Krb venkovní ano Ohniště ano Gril ano
Bazén ne   Parkovacích míst 6                

  Možnosti sportu a zábavy - [km]
Běžecké lyžař.trasy 0 Cyklistické trasy 2 lyž.vlek 0 Tenis 0 Golf 0 Jízdárna 0
Krytý bazén 8 Koupaliště 9                

  Možnosti stravování a dopravy - [km]
Restaurace 5 Obchod 1 Nák.centrum 5 Autob.zastávka 1 Vlaková zast. 0