Bažantnice

Bažantnice

Kontakt:
mobil:
733 535 001
e-mail:
e-mail-klikni
internet:
www.bazantnice.eu

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
(Nezávazné objednání pobytu)

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

BažantniceBažantniceBažantniceBažantniceBažantniceBažantnice

Stručný popis :
Hájenka se nachází na lesní samotě spojující městečka Jemnice a Slavonice. V okolí jsou krásné lesy a cyklostezky. Vhodné je navšítívit nedaleká místa Telč a Slavonice zapsaná v UNESCO.

Popis:
K pronájmu je určena část hájenky se samostatným vchodem a parkováním. Majitelé bydlí v druhé části hájenky a jsou odděleni plotem a dalším samostatným vchodem. Vzhledem k celkové zastavěné ploše hájenky 500m2, je soukromí hostů zajištěno. Protože bydlíme v lese, hlídají nás dvě fenky Velkého švýcarského salašnického psa. Jsou to výborní hlídači a mají přátelskou povahu. Starají se o naše i Vaše bezpečí a jsou úžasným alarmem. Považujeme za seriozní Vás předem informovat neboť psi Vás denně budou vítat přes plot. Nemusíte se však bát, jsou to vyrovnaní, poslušní psi a dobří hlídači. Kapacita ubytování je 9 osob. V hájence se nachází hala s posezením, dvě ložnice, kuchyně a sociální zařízení. V první ložnici jsou 3 postele, v druhé ložnici také 3 postele a 1 přistýlka navíc. V kuchyni je možné využít 2 přistýlky. Celkem tedy můžeme ubytovat 9 lidí (6 lůžek, 3 přistýlky). Ložní prádlo je v ceně pobytu. Koupelna nabízí sprchový kout, dvě umyvadla a na přání můžeme zdarma zapůjčit přebalovací pult. WC je samostatné. V kuchyni je krb, lednice, sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a nádobí. Televize a satelit se nachází v jedné z ložnic. V ceně pobytu také nabízíme možnost bezdrátového připojení na internet WI-FI. Posezení v přírodě a grilování. Za hájenkou se nachází přírodní posezení a ohniště.

Okolí:
V nedalekém okolí je mnoho turisticky pozoruhodných míst, ke kterým je možné podnikat pěší túry, nabízí se možnost cykloturistiky po kvalitních lesních cestách a cyklostezkách. Tyto stezky mohou využít jak zdatní, tak méně zdatní sportovci. Na kole může vyjet celá rodina nejen do lesů, ale také do nedalekých historických Slavonic, Jemnice či Dačic. Lesy v okolí nabízí úžasná místa pro sběr hub, na podzim především praváků. V Jemnici vzdálené 3km od hájenky se nachází městské koupaliště vhodné pro děti. Je možné také využít přírodní koupaliště „U hlubokého rybníka“ nebo přírodní koupaliště „Vlčí hora“. Několik chovatelů koní v blízkém okolí nabízí jízdy na koních pro začátečníky a pokročilé, pro skupiny i jednotlivce, jízdy kočárem, možnost vícedenního putování krajem – např. cesta na hrad Landštejn. V případě zájmu Vám poskytneme potřebné kontakty. Výlet si můžete udělat do nedalekých Slavonic, které leží na východním kraji České Kanady. Město je na seznamu světového dědictví Unesco. V centru města se nachází mnoho historických památek v gotickém, renesančním a barokním slohu. Okouzlí Vás nejen slavonické historické domy, ale také mnoho kostelů a kaplí. Velmi zajímavé je Slavonické podzemí, Pevnostní areál Slavonice a za návštěvu určitě stojí města Telč, Dačice nebo keramická dílna v Maříži. Pokud máte rádi návštěvy hradů, nedaleko se nachází státní hrady Bítov a Landštejn.

Cena: 1 - 6 osob: 9 990,- Kč/týden. Každá další osoba: 1 350,- Kč/týden. - Cena nezahrnuje spotřebu el. energie a dřeva.   

Cena na víkend: pátek - neděle: 3 990,- Kč/objekt.- Cena nezahrnuje spotřebu el. energie a dřeva.   

Celkový přehled

  Základní informace
Max.počet 9 Domácí zvíře ano Kouření v objektu ne            

  Vnitřní vybavení
Kuchyně 1 Obývací pokoj 0 Ložnice 2 WC 1 Koupelna sprcha 1 Koupelna vana 0
Dětská postýlka 0 Televizor ano Satelit ano Video ne Telefon ne Přípojka k internetu ano
Terasa ne Vnitřní krb ano Sauna ne Spol.místnost ne Cvičící místnost ne    

  Venkovní vybavení
Zahrada malá ano Zahrada velká ne Oploceno ne Krb venkovní ne Ohniště ano Gril ano
Bazén ne   Parkovacích míst 3                

  Možnosti sportu a zábavy - [km]
Běžecké lyžař.trasy 20 Cyklistické trasy 1 lyž.vlek 20 Tenis 3 Golf 25 Jízdárna 20
Krytý bazén 47 Koupaliště 3                

  Možnosti stravování a dopravy - [km]
Restaurace 3 Obchod 3 Nák.centrum 13 Autob.zastávka 3 Vlaková zast. 3