Pohled ze dvora

Chalupa Želiv

Kontakt:
mobil:
723601961
e-mail:
e-mail-klikni
internet:
www.chalupa-zeliv.com

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
(Nezávazné objednání pobytu)

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

Pohled ze dvoraKuchyňPohled z příjezdove cestyLožnicePohled z chodbyChalupa ŽelivChalupa Želiv

Stručný popis :
Červenec 8 000Kč/týden.Srpen 7 500Kč/týden. Ostatní 5 000Kč/týden. Ideální možnost pro 1-2 rodiny s dětmi nebo skupinu přátel, strávit čas volna v čistém a krásném prostředí malebného venkova. Lze ubytovat až 9 osob.

Popis:
29.6.-17.8. 8 000 Kč/týden. 17.8.-24.8. 7 500Kč/týden. Mimo sezonu 5 000 Kč/týden. Fotogalerie na www.chalupa-zeliv.com Pro koupání, rybaření a vodní sporty - na výběr : 50m od chalupy koupaliště, 300m od chalupy koupání v řece u splavu, 750 m od chalupy Malá přehrada, 1,5 km Velká přehrada Trnávka, udržované pláže, občerstvení, půjčování loděk a šlapadel, 3 km Velká Sedlická přehrada. Chalupa je na kraji vsi směrem k Malé přehradě, z oken se díváte na les. K dispozici jsou mapy nejbližšího i širokého okolí. Jsou tu 3 obytné ložnice, to znamená, jsou tam lůžka i sezení (při větší společnosti je možné se rozejít do svého soukromí). Je tam televize, rádio, připojení k WI FI. Kuchyň je prostorná, slouží jako společenská místnost. Je vybavena plynovým sporákem, sporákem na pevná paliva, jsou tu dvě lednice, mrazicí box, mikrovlnka, rychlovarná konvice a kuchyňská linka s veškerým nádobím na vaření pečení i stolování. Vedle kuchyně je chladný špajz. V kuchyni i v koupelně je zavedena teplá voda. Záchody jsou 2 splachovací. Ze dvora další suchý. U chalupy je prostorný uzavřený travnatý dvůr. Je tu dost místa na parkování 2 aut, sezení pod slunečníkem nebo u ohniště. Pro děti je tu pískoviště. Prostředí jako u babičky na vsi.Stravování - jestliže se Vám nebude chtít vařit si na chalupě : Dle vašeho zájmu Vám majitel zajistí dovoz teplých obědů z jídelny ZD, cena 59 Kč/oběd. V místě jsou v provozu 2 - 3 hospody. Přejeme si, abyste si pobyt užili tak, jak si Vy sami přejete.

Okolí:
Výlety : V Želivě navštivte Praemonstrátský klášter. Objevujte jeho kapličky, památný dub. V blízkém okolí je příjemné projít naše malebné, poklidné vesničky. Procházka kolem Malé přehrady a dále podle Želivky k elektrárně se svou krásou vyrovná zážitku v Průhonickém parku v Praze. Do 5 km zámek Červená Řečice. 8 km v Jiřicích památná lípa. Do 30 km zřícenina hradu Orlík nad Humpolcem, v Humpolci muzeum soukenictví, antropologie-dr.Hrdličky, G.Mahlera Pelhřimov-městská památková reservace /zámek pánů z Říčan/ museum rekordů a kuriozit. Gotický hrad Lipnice nad Sázavou, museum Jar.Haška, Haškova hospoda-provozuje jeho vnuk. Zámek Ledeč nad Sáz.,rozhledna na Křemešníku- prameniště řeky Želivky, u Světlé n.Sáz. přírodní reservace Stvořidla. Dále - zámky v Telči, Třešti, Červená Lhota, ZOO a akvapark Jihlava, svítící katakomby. Sport :Cykloturistika,turistika, rybářství, vodní sporty, fotbal,nohejbal,volejbal. 700m od chalupy na Paní skále nad Malou přehradou horolezectví. V Čejově asi 15km od chalupy jezdecký klub - jízda na koních. Nebo v Mladých Bříštích 16km. 30 km od chalupy letiště Havl. Brod vyhlídkové lety. Humpolec - Koupaliště Žabák - sestava vodních bazénů s atrakcemi, plážový volejbal. Sportoviště u zimního stadionu - skejbortové hřiště,fotbal, volejbal. U Cihelny - tenisové kurty. Pelhřimov - krytý bazén, sauna. Sportovní hřiště, fotbal, volejbal. Sady - tenisové kurty i krytá tenisová hala. Děkanská zahrada - minigolf.

Cena: sezona - 127Kč osoba/den, 8 000 Kč chalupa/týden, mimosezona - 79 Kč osoba den,5000Kč chalupa /týden silvestr 8 000Kč/chalupa až týden - dle výběru zákazníka, až týden    od 17.8. do 24.8. 7 500Kč/týden a 6 500Kč/týden

Cena na víkend: 111Kč osoba/den, 2 000 Kč chalupa /víkend

Celkový přehled

  Základní informace
Max.počet 9 Domácí zvíře ano Kouření v objektu ne            

  Vnitřní vybavení
Kuchyně 1 Obývací pokoj 0 Ložnice 3 WC 3 Koupelna sprcha 1 Koupelna vana 1
Dětská postýlka 1 Televizor ano Satelit ano Video ne Telefon ne Přípojka k internetu ano
Terasa ano Vnitřní krb ne Sauna ne Spol.místnost ne Cvičící místnost ne    

  Venkovní vybavení
Zahrada malá ne Zahrada velká ano Oploceno ano Krb venkovní ne Ohniště ano Gril ano
Bazén ne   Parkovacích míst 4                

  Možnosti sportu a zábavy - [km]
Běžecké lyžař.trasy 1 Cyklistické trasy 1 lyž.vlek 28 Tenis 1 Golf 50 Jízdárna 12
Krytý bazén 17 Koupaliště 1                

  Možnosti stravování a dopravy - [km]
Restaurace 1 Obchod 1 Nák.centrum 1 Autob.zastávka 1 Vlaková zast. 1