Chaty Pohoda Škrdlovice

Chaty Pohoda Škrdlovice

Kontakt:
mobil:
732735636
e-mail:
e-mail-klikni
internet:

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
(Nezávazné objednání pobytu)

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

Chaty Pohoda ŠkrdloviceChaty Pohoda ŠkrdloviceChaty Pohoda ŠkrdloviceChaty Pohoda ŠkrdloviceChaty Pohoda ŠkrdloviceChaty Pohoda Škrdlovice

Stručný popis :
Jedná se o rekreační objekt v oblasti Žďárských vrchů v blízkosti Velkého Dářka.Je umístěn v klidné části obce u příjezdové komunikace.Sestává ze dvou samostatných apartmánů se samostatnýmí vchody.Uvnitř budovy je průchod spojující obě části.

Popis:
Tento objekt je součástí areálu,kde jsou ještě chatové objekty pro letní rekreaci.Celková kapacita všech objektú je 35 osob.Tento objekt je možno,díky topení využívat celoročně. Popis 1.část: Obývací kuchyň s el.sporákem,MV troubou,varnou konvicí,TV a sezením pro 6 osob.Ložnice se dvěma lůžky+palandy.Druhá ložnice s manž.postelemi a úložným prostorem.Koupelna s vanou a umyvadlem.Samostatné WC.Komora s lednicí a úložným prostorem.Veranda s možností uložení lyží.Zahradní nábytek. Tato část je vytápěna ÚT. Popis 2.část: V přízemí kuchyň s el.vařičem,MV troubou,varnou konvicí a sezením pro 6 osob.Samostatné WC.V 1.patře spol.místnost s TV,posezením pro 6 osob,a dvěma lůžky.Samostatná ložnice se dvěma palandami (4osoby).Na chodbě umyvadlo.Tato část je vytápěna ÚT.

Okolí:
V okolí je především to,co se názívá Vysočina.Množství krásných lesů,rybníků a malebných vesniček. Ke koupání Velké Dářko,Pilská nádrž,rybník Řeka a malý bazén na zahradě.Kulturní památky Žďáru n.Sázavou,westernové městečko Šiklův mlýn,Devět skal atd.V září houbařský ráj. Obchod 100m,restaurace 100m,bus 100m. V zimě nádherná příroda s nespočtem strojně upravovaných běžeckých tras (nejbližší 300m),i několik nenáročných sjezdovek (cca15km). Prostě pohoda o víkendu,letní čí zimní dovolené za rozumné peníze.

Cena: 6400,-/objekt +el.+plyn - 4-6os (1,2,3,7,8)    12700,-/objekt +el.+plyn - 8-12os (1,2,3,7,8)    5500,-/objekt +el.+plyn - 4-6os (ostatní měsíce)    10900,-/objekt +el.+plyn - 8-12os (ostatní měsíce)   

Cena na víkend: 160,-/os/noc+spotř.energií- pouze ve vedl.sezoně min.2 noci   

Celkový přehled

  Základní informace
Max.počet 12 Domácí zvíře ano Kouření v objektu ne            

  Vnitřní vybavení
Kuchyně 2 Obývací pokoj 1 Ložnice 4 WC 2 Koupelna sprcha 1 Koupelna vana 1
Dětská postýlka 0 Televizor ano Satelit ne Video ne Telefon ne Přípojka k internetu ne
Terasa ne Vnitřní krb ne Sauna ne Spol.místnost ne Cvičící místnost ne    

  Venkovní vybavení
Zahrada malá ne Zahrada velká ano Oploceno ano Krb venkovní ne Ohniště ne Gril ano
Bazén ano   Parkovacích míst 8                

  Možnosti sportu a zábavy - [km]
Běžecké lyžař.trasy 1 Cyklistické trasy 1 lyž.vlek 15 Tenis 1 Golf 18 Jízdárna 0
Krytý bazén 10 Koupaliště 1                

  Možnosti stravování a dopravy - [km]
Restaurace 0 Obchod 0 Nák.centrum 10 Autob.zastávka 0 Vlaková zast. 17