CHALOUPKA Z VYSOČINY

CHALOUPKA Z VYSOČINY

Kontakt:
telefon:
567314066
mobil:
724069137
e-mail:

internet:

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

CHALOUPKA Z VYSOČINYCHALOUPKA Z VYSOČINYCHALOUPKA Z VYSOČINYCHALOUPKA Z VYSOČINYzatopený kamenolom u Horní CerekveCHALOUPKA Z VYSOČINY

Stručný popis :
Zrekonstruovaná chalupa se nachází v krásné přírodě Vysočiny, v malé obci Nová Ves nedaleko vrchu Javořice, mezi Pelhřimovem a Telčí.

Popis:
Objekt je rekonstruovaná chalupa, která se stodolou uzavírá travnatý dvůr se zákoutím pro posezení a grilování. Na ten pak navazuje prostorná zahrada, kterou je možno využívat k odpočinku, slunění, koupání v nadzemním bazénu se solárním ohřevem. Vše poskytuje absolutní soukromí uprostřed malebné Vysočiny. Parkování je možné ve dvoře nebo v objektu stodoly. Uvnitř naleznete kuchyň s jídelnou (plyn.sporák, mikrovlnná trouba, myčka, lednička a ostatní potřebné kuchyňské vybavení), prostorný obývací pokoj (rozkládací gauč, stolek, křesla, BTV a rádio, krbová kamna), ložnice (2 válendy, palanda a další vybavení), koupelna se sprchovým koutem, vanou a umyvadlem, samostatné WC.

Okolí:
Okolní kopcovité lesy nabízejí mnoho krásných míst pro sběr hub a zároveň nádherné pohledy na krajinu. Množství silnic druhé a třetí třídy s dobrým povrchem je přímo určeno pro výlety na kolech. 1 km vzdálený rybník Kotrba, 4 km přírodní koupaliště Janštejn, 4 km zatopený kamenolom u Horní Cerekve a 25 km vzdálený aquapark v Jihlavě vyzývají k příjemnému osvěžení. Malebné městečko Telč se zámkem (13 km), hrad Roštejn zasazený do hlubokých lesů (7 km), zámek Žirovnice (12 km), poutní kopec Křemešník s rozhlednou a výletní restaurací (16 km), zámek Kámen (30 km) s muzeem motocyklů, Pelhřimov (15 km) s muzeem rekordů a kuriozit ... Jsme si jisti, že kromě těchto míst si najdete mnoho dalších, které vám zpříjemní váš pobyt.

Cena: 7000,- Kč za týdenní pobyt

Celkový přehled

  Základní informace
Max.počet 5 Domácí zvíře ano Kouření v objektu ne            

  Vnitřní vybavení
Kuchyně 1 Obývací pokoj 1 Ložnice 1 WC 1 Koupelna sprcha 1 Koupelna vana 1
Dětská postýlka 2 Televizor ano Satelit ne Video ne Telefon ne Přípojka k internetu ne
Terasa ano Vnitřní krb ano Sauna ne Spol.místnost ne Cvičící místnost ne    

  Venkovní vybavení
Zahrada malá ne Zahrada velká ano Oploceno ano Krb venkovní ne Ohniště ano Gril ano
Bazén ano   Parkovacích míst 2                

  Možnosti sportu a zábavy - [km]
Běžecké lyžař.trasy 0 Cyklistické trasy 1 lyž.vlek 0 Tenis 10 Golf 0 Jízdárna 0
Krytý bazén 25 Koupaliště 4                

  Možnosti stravování a dopravy - [km]
Restaurace 1 Obchod 1 Nák.centrum 25 Autob.zastávka 1 Vlaková zast. 5