Červený dvůr

Červený dvůr

Kontakt:
telefon:
565396356
mobil:
731440115
e-mail:
e-mail-klikni
internet:
www.tady.cz/cerveny_dvur

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
(Nezávazné objednání pobytu)

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

Červený dvůrokolíKuchyňJídelní koutKoupelnaKoupaliště

Stručný popis :
Ubytování Červený dvůr ! Zajišťujeme sezónní ubytování v chalupě na vesnici pro 6 osob. Chalupa se nachází v Obci Černov , v krásném prostředí vysočiny. Rozmanitost zdejší přírody dotváří rozsáhlé lesy,čeřící se hladiny rybníků a menší vodní toky.

Popis:
Ubytování Červený dvůr ! Nabízíme týdení pobyty vhodné zejména pro rodiny s dětmi v klimaticky příznivé lokalitě 610 m nad mořem. Zajišťujeme sezónní ubytování v chalupě na vesnici pro 6 osob. Chalupa se nachází v Obci Černov , v krásném prostředí vysočiny. Rozmanitost zdejší přírody dotváří rozsáhlé lesy,čeřící se hladiny rybníků a menší vodní toky.Nabízíme týdení pobyty vhodné zejména pro rodiny s dětmi v klimaticky příznivé lokalitě 610 m nad mořem. Poloha Obec leží v polovině cesty mezi Prahou a Brnem ,nedaleko od známých historických měst Telče , Jihlavy a Pelhřimova. Prostředí je idealní pro ty , kteří mají rádi krásnou českou přírodu , čístý vzduch a klid . Žije zde 118 stálých obyvatel. Je zde i malý obchod . Stravování - Našim hostům je k dispozici plně vybavená kuchyňská linka,kombinovaný sporák,mikrovlná trouba ,rychlovarná konvice . V blízkém okolí se náchází i řada restaurací a hotelů (Nový Rycnov - 7 km,Horní Cerekev-3 km, Křemešník- 10 km,Pelhřimov - 14km). Interier - Ubytování je zajištěno ve 4 pokojích. První pokoj o výměře 20 m2 je vybaven rozkládací sedací soupravou ,obývací stěnou,BTV+Sat. Druhý pokoj(18m2)- prostorné dvojlůžko ,BTV + SAT,skřině.Třetí pokoj(18m2) má dvě válendy s úložným prostorem,skříně poličky (možnost i dětské postýlky). Čtvrtý pokoj(18 m2)-plně vybavená kuchyňská linka (viz stravování),jídelní kout. Koupelna - teplá + studená voda,sprcha koupelnová stěna.WC-samostatně-prřstupné z chodby.

Okolí:
Okolí objektu : Před chalupou je zahrádka s možností posezení , Za domem pak zahrada - posezení gril a sport.aktivity . (možnost zapůjčení sport potřeb) Mistní aktivity - cykloturistika - možnost výletů v okruhu 50 km - pěší turistika - mírně kopcovitý terén posktuje přiměřenou zátěž - Koupání - přírodní koupaliště(Černov,Horní Cerekev,Nový Rychnov) a kryté bazény(Jihlava-Vodní Ráj,Pelhřimov a H.Cerekev) - Rybaření sportovní rybářství - Projížďky na koních - Křemešník a okolí - Sportovní areál Pelhřimov - hokej+bruslení,fotbal,plavání,tenis,stolní tenis,volejbal Okolní krajina je vhodným místem pro relaxaci osob pracujících v zátěžových oblastech a zejména pak rodiny s dětmi .Věřime že svým komfortním vybavením a idylickým prostředím se může ubytování v Černově stát oázou pro každého , který hledá klid ,přátelskou atmosféru a těší ho krásná příroda a okolí.

Cena: 5300.-Kč - 26,8,2004-28,8,2004    4500.-Kč - 1,6,-26,6,2004    4500.-Kč - 28,8,-30,10,2004   

Celkový přehled

  Základní informace
Max.počet 5 Domácí zvíře ne Kouření v objektu ne            

  Vnitřní vybavení
Kuchyně 1 Obývací pokoj 1 Ložnice 2 WC 1 Koupelna sprcha 1 Koupelna vana 1
Dětská postýlka 1 Televizor ano Satelit ano Video ne Telefon ne Přípojka k internetu ne
Terasa ne Vnitřní krb ne Sauna ne Spol.místnost ne Cvičící místnost ne    

  Venkovní vybavení
Zahrada malá ano Zahrada velká ano Oploceno ano Krb venkovní ne Ohniště ano Gril ano
Bazén ne   Parkovacích míst 3                

  Možnosti sportu a zábavy - [km]
Běžecké lyžař.trasy 7 Cyklistické trasy 3 lyž.vlek 8 Tenis 15 Golf 3 Jízdárna 10
Krytý bazén 12 Koupaliště 1                

  Možnosti stravování a dopravy - [km]
Restaurace 3 Obchod 0 Nák.centrum 0 Autob.zastávka 0 Vlaková zast. 0