Pension v létě

Areál rekreace pension U potoka

Kontakt:
mobil:
+420 608235252
e-mail:
e-mail-klikni
internet:
www.upotoka.cz

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
(Nezávazné objednání pobytu)

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

Pension v létěPension V ziměHospůdkaHospůdka interierVýběh pro koně

Stručný popis :
Celoroční ubytování v přírodní rezervaci Jizerské hory / Krkonoše. Projížďky, výcvik, jízda na koních, lyžování a snowboarding, v okolí Ski areál Tanvaldský Špičák, Josefův Důl, Bedřichov. Běžky, cyklistika, turistika - Jizerská magistrála

Popis:
Vaši dovolenou strávíte v přírodní rezervaci přímo u lesa 690 m nad mořem, v klidu na polosamotě o rozloze cca 8 500 m2. Součástí areálu je pension, dětské hřiště, rybník, pastviny pro koně, samostatný objekt stylové hospůdky se zahrádkou a letní krytou terasou vybavenou udírnou s grilem a celým areálem protéká horský potok. Ubytovat se můžete ve 2, 3 ,4 a 5 lůžkových pokojích vybavených BTV, SAT, vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC a jednom 2 lůžkovém Apartmá, nebo v útulném podkroví ve 3 pokojích se společným soc. zázemím. Zajistíme pro Vás grilování selat a jiných specialit na venkovním grilu či v udírně, posezení u táboráku s kytarou, rybolov v pstruhovém pásmu i na našem rybníku, základní výcvik v jízdárně i projížďky po okolí na koních i pro začátečníky, lyžařský výcvik, zapůjčení sjezdařské, běžkařské i cyklistické výstroje, různé oslavy, srazy, školení, rauty, svatby, zahradní párty … a vše další přesně podle Vašich představ a našich možností.

Okolí:
Zimní aktivity: V dosahu do 2 km jsou čtyři lyžařské vleky. Jizerská magistrála je pro lyžařskou turistiku každou sezónu dobře připravena. Díky velice dobrým sněhovým podmínkám a vhodným lyžařským terénům je okolí ideální pro zimní turistiku.Letní aktivity: Při letní turistice si můžete vybrat z řady dobře značených turistických i cyklistických tras. Méně i více kilometrové trasy vedou přes hřebeny, lesnatým terénem, pastvinami se zajímavou flórou i faunou. V celé oblasti jsou nejhustěji rozmístěné rozhledny s výhledem na panorama hor.

Cena: od 190,- Kč/os/noc včetně snídaně - Cena se liší podle sezóny a typu ubytování