Chalupa Albrechtice - sedlo Tanvaldského Špičáku

Chalupa Albrechtice - sedlo Tanvaldského Špičáku

Kontakt:
mobil:
732814662
e-mail:
e-mail-klikni
internet:

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
(Nezávazné objednání pobytu)

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

Chalupa Albrechtice - sedlo Tanvaldského ŠpičákuChalupa Albrechtice - sedlo Tanvaldského ŠpičákuChalupa Albrechtice - sedlo Tanvaldského ŠpičákuChalupa Albrechtice - sedlo Tanvaldského ŠpičákuChalupa Albrechtice - sedlo Tanvaldského ŠpičákuChalupa Albrechtice - sedlo Tanvaldského ŠpičákuChalupa Albrechtice - sedlo Tanvaldského ŠpičákuChalupa Albrechtice - sedlo Tanvaldského ŠpičákuChalupa Albrechtice - sedlo Tanvaldského ŠpičákuChalupa Albrechtice - sedlo Tanvaldského ŠpičákuChalupa Albrechtice - sedlo Tanvaldského ŠpičákuChalupa Albrechtice - sedlo Tanvaldského ŠpičákuChalupa Albrechtice - sedlo Tanvaldského ŠpičákuChalupa Albrechtice - sedlo Tanvaldského Špičáku

Stručný popis :
Nachází se na okraji obce v sedle Tanvaldského Špičáku na slunné stráni, kde načerpáte sílu z jarního sluníčka. Chata je ideální jak pro rodiny s dětmi, tak partu přátel (4 ložnice, společenská místnost, kuchyň, koupelna, WC).

Popis:
Chalupa je přístupná po udržované komunikaci. V blízkosti lyžařské středisko Špičák (www. skijizerky. cz). Běžkaři mohou podniknout úžasné hřebenové túry po Jizerské magistrále a bezpočtu dalších udržovaných tratí. V obci najdete kvalitní upravované sjezdovky pro méně náročné, SKI půjčovny, servis, příjemné restaurace, obchod, poštu. V letní a mimosezóně k dispozici množství cyklo a turistických tras. V dosahu je i plavecký areál v nedalekém Jablonci nad Nisou.

Okolí:
Lyžařské vleky, běžecké i cyklo trasy v dosahu stovek metrů. Taktéž restaurace, obchod, autobusová zastávka. Lyžařské středisko Tanvaldský Špičák (po nazutí lyží 500 metrů mírnou cestou dolů a dojedete na sjezdovky areálu). Dále pak v obci Albrechtice soukromé i obecní vleky (Mariánská hora). Můžete také vyzkoušet nedaleký Harrachov, Bedřichov, Severák, Rokytnice…. Pro běžkaře možnost přímého napojení na Jizerskou magistrálu. Daleko nejsou ani známá běžkařská střediska Harrachov, Jakuszyce (PL). Pro malé rekreanty stráň na bobování hned za chalupou. Turistika/cykloturistika: blízké okolí: Rozhledna Špičák, přehrada Souš, udržované horské cyklo/turistické stezky. Muzeum a výroba dřevěných hraček – Jiřetín pod Bukovou. Bozkovské dolomitové jeskyně. Vesnická památková rezervace Jizerka, rozhledny Jizerských hor (Královka, Smědavá, Černá Studnice…) Liberec: ZOO, botanická zahrada, zábavné centrum Babylon, Aqupark, Ještěd. Harrachov: Ski muzeum, muzeum skla/sklárna, Mumlavský vodopád. Hejnice – poutní místo, Lázně Libverda – obří sud s restaurací, Horní Maxov – jízdárna. Jablonec nad Nisou: aquapark, přehrada, muzeum skla.

Cena: Léto 8 000,- Kč/objekt/týden Zima 9 500,- Kč/objekt/týden Mimosezona 6 000,- Kč/objekt/týden - Cena nezahrnuje spotřebu el. energie/otopu    Domácí zvíře po dohodě a za poplatek 30,-/den - Ceny platí pro sezonu 2011/2012   

Cena na víkend: 5 000,- zima/ 4 000,- léto/3 000,- mimosezona- nástup na víkend možný již ve čtvrtek   

Celkový přehled

  Základní informace
Max.počet 16 Domácí zvíře ano Kouření v objektu ne            

  Vnitřní vybavení
Kuchyně 1 Obývací pokoj 1 Ložnice 4 WC 1 Koupelna sprcha 1 Koupelna vana 0
Dětská postýlka 1 Televizor ano Satelit ne Video ano Telefon ne Přípojka k internetu ne
Terasa ano Vnitřní krb ano Sauna ne Spol.místnost ano Cvičící místnost ne    

  Venkovní vybavení
Zahrada malá ano Zahrada velká ne Oploceno ne Krb venkovní ano Ohniště ano Gril ano
Bazén ne   Parkovacích míst 3                

  Možnosti sportu a zábavy - [km]
Běžecké lyžař.trasy 0 Cyklistické trasy 0 lyž.vlek 0 Tenis 0 Golf 0 Jízdárna 0
Krytý bazén 12 Koupaliště 3                

  Možnosti stravování a dopravy - [km]
Restaurace 0 Obchod 0 Nák.centrum 3 Autob.zastávka 0 Vlaková zast. 2