chalupa v létě

Chalupa Smržovka

Kontakt:
mobil:
722 921 432
e-mail:
e-mail-klikni
internet:


VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
(Nezávazné objednání pobytu)

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

chalupa v létěložnice číslo 1, pro 4ložnice číslo 2, pro 6společenská místnostkuchyněchalupa v ziměChalupa SmržovkaChalupa SmržovkaChalupa SmržovkaChalupa SmržovkaChalupa SmržovkaChalupa SmržovkaChalupa SmržovkaChalupa Smržovka

Stručný popis :
Chalupa Smržovka je poloroubená chaloupka po rekonstrukci, položená na slunečném místě, asi 300 metrů pod smržovským viaduktem.

Popis:
V chalupě jsou 2 ložnice pro 8 a 4 lidí. Dvě toalety a dvě koupelny se sprchovými kouty. Všemu vévodí velká společenská místnost s otevřeným krbem a spoustou místa pro sezení a hraní společenských her, nebo oslav života, jako takových. Je zde i prakticky vybavená kuchyň s lednicí, mikrovlnou troubou, varnou konvicí nevyjímaje, sporákem s keramickou deskou a pracovní plochou pro pilné hospodyňky.
V chalupě je i televizor s přehrávačem dvd a se spoustou českých filmů a pohádek a se vším, co každému připomene dětská léta, hračky a stavebnice pro malé neposedy a spousta knížek pro děti i dospělé.

Okolí:
V zimním období je možnost bruslit na dětském kluzišti ve Smržovce nedaleko náměstí, je zde spousta lyžařských vleků pro děti začátečníky např. lyžařský vlek Filip, nebo pro dospěláky lyžování na Špičáku, vzdáleném asi 4 kilometry, je tu mi možnost jet vlakem...10 min. Město Smržovka je kulturně velice vyspělé a dá se říct, že se tu pořád něco děje a pořádá, hlavně pro malé děti. Doporučuji navštívit webové stránky města, kde jsou kulturní akce vyznačeny a aktualizovány.
Hlavně nesmíme zapomenout zmínit KINOKLUB Smržovka, který je proslulý svými vesele dopadajícími discotékami a restaurace Parkhotel Smržovka, kde se čepuje vznikající Plzeňská 12-ctka a 13-ctka...pánové, jako křen... Dále můžete jet do sousedního Tanvaldu do kina Járy Cimrmana, nebo do 16 kilometrů vzdáleného Harrachova atd atd atd. Hlavní a nejdůležitější věcí je, že si tu krásně odpočinete a odreagujete.

Cena: týdenní ubytování 11500 Kč - plus spotřeba energy    pes 200 Kč - vlastní přezůvky doporučeny   

Cena na víkend: 4500 chalupa- plus spotřeba energie   

Celkový přehled

  Základní informace
Max.počet 12 Domácí zvíře ano Kouření v objektu ne            

  Vnitřní vybavení
Kuchyně 1 Obývací pokoj 2 Ložnice 2 WC 2 Koupelna sprcha 2 Koupelna vana 0
Dětská postýlka 1 Televizor ano Satelit ano Video ano Telefon ne Přípojka k internetu ano
Terasa ne Vnitřní krb ano Sauna ne Spol.místnost ano Cvičící místnost ne    

  Venkovní vybavení
Zahrada malá ne Zahrada velká ano Oploceno ano Krb venkovní ne Ohniště ano Gril ano
Bazén ne   Parkovacích míst 4                

  Možnosti sportu a zábavy - [km]
Běžecké lyžař.trasy 5 Cyklistické trasy 1 lyž.vlek 5 Tenis 0 Golf 0 Jízdárna 2
Krytý bazén 0 Koupaliště 1                

  Možnosti stravování a dopravy - [km]
Restaurace 5 Obchod 5 Nák.centrum 4 Autob.zastávka 1 Vlaková zast. 4