Chalupa na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš

Chalupa na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš

Kontakt:
telefon:
+420 728 118 930
mobil:

e-mail:
e-mail-klikni
internet:
www.chalupa-tanvald.cz

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
(Nezávazné objednání pobytu)

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

Chalupa na rozhraní Jizerských hor a KrkonošChalupa na rozhraní Jizerských hor a KrkonošChalupa na rozhraní Jizerských hor a KrkonošChalupa na rozhraní Jizerských hor a KrkonošChalupa na rozhraní Jizerských hor a KrkonošChalupa na rozhraní Jizerských hor a KrkonošChalupa na rozhraní Jizerských hor a KrkonošChalupa na rozhraní Jizerských hor a KrkonošChalupa na rozhraní Jizerských hor a KrkonošChalupa na rozhraní Jizerských hor a KrkonošChalupa na rozhraní Jizerských hor a KrkonošChalupa na rozhraní Jizerských hor a KrkonošChalupa na rozhraní Jizerských hor a KrkonošChalupa na rozhraní Jizerských hor a KrkonošChalupa na rozhraní Jizerských hor a KrkonošChalupa na rozhraní Jizerských hor a KrkonošChalupa na rozhraní Jizerských hor a KrkonošChalupa na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš

Stručný popis :
Pronájem chalupy v klidné lokalitě obce Tanvald - Šumburk. Kapacita zaručuje pohodlnou rekreaci pro 20 osob v šesti samostatných pokojích. Objekt je přizpůsoben k celoročnímu rekreování.

Popis:
Vstupní hala a prostorná chodba. Velká společenská místnost s jídelnou, stolní tenis, elektronické šipky, BTV a SAT, CD / DVD. Vybavená kuchyň s posezením, el. sporák s pečící troubou, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, fritovací hrnec, varná konvice a topinkovač. Dvě oddělené, rekonstruované koupelny se sprchovými kouty, umývadly a WC; teplá voda z bojleru. Automatická pračka a žehlička k dispozici. Elektrické ústřední topení. Pitná voda z vlastní studny). Pohostinství 250m a 400m od chalupy; bowling a diskotéka 3 km. Parkování celoročně přímo u chalupy (počet míst 5). Po předchozí dohodě s majitelem je možný pobyt se psem.

Okolí:
Zimní horská střediska, sjezdové trasy, umělé zasněžování, lyžařské vleky, pronájmy lyží, lyžařské kursy. V blízkém okolí udržované běžecké tratě. Letní posezení u chalupy na soukromém, oploceném a udržovaném pozemku o výměře 2000 m2. Ideální podmínky pro pěší turistiku a cykloturistiku v oblasti Jizerských hor a Krkonoš. Doporučujeme návštěvu nedalekého Českého Ráje (Trosky, Suché a Besedické skály, Prachovské skály, hrad Kost) a blízkých těchto měst: Tanvald = kino, bowling, diskotéky, koupaliště, minigolf, terénní motocrossová dráha. Nemocnice, 2x lékárna, 3x supermarket. Desná = veliký sportovní areál (možnost pronájmu fotbalového hřiště s umělým trávníkem, volejbalové hřiště s umělým povrchem, tenisové kurty, atletická dráha). Jablonec nad Nisou = kino, divadlo, muzeum sklářství a bižuterie, přehrada (plážový volejbal, půjčovna loděk, potápění, windsurfing), krytý bazén (turbotobogán, sauna, solárium, masážní lavice, protiproud, vlnobití, vířivky). Liberec = Ještěd s horskou restaurací. Aquapark a dětské zábavné centrum Babylon (tobogány, vířivky, masáže, podvodní hudba a světla, mokrý bar, parní lázně, sauna, posilovna, solárium, dětský lunapark s horolezeckou stěnou a laser game). ZOO, botanická zahrada, muzeum, kino a divadlo. přehrada (plážový volejbal, půjčovna loděk, potápění), otevřená koupaliště, krytý bazén (tobogán, sauna, pára, solárium, fitness). Celodenní výlety do nedalekého Polska a Spolkové Republiky Německo.

Cena: od 130 Kč pro osobu a noc - V případě rodinných a skupinových   - pobytů nabízíme výrazné slevy.   - Aktuální ceník:. www.chalupa-tanvald.cz   

Cena na víkend: Po dohodě s pronajímatelem možné.

Celkový přehled

  Základní informace
Max.počet 19 Domácí zvíře ano Kouření v objektu ne            

  Vnitřní vybavení
Kuchyně 1 Obývací pokoj 1 Ložnice 6 WC 4 Koupelna sprcha 2 Koupelna vana 0
Dětská postýlka 2 Televizor ano Satelit ano Video ano Telefon ne Přípojka k internetu ne
Terasa ano Vnitřní krb ano Sauna ne Spol.místnost ano Cvičící místnost ne    

  Venkovní vybavení
Zahrada malá ne Zahrada velká ano Oploceno ano Krb venkovní ne Ohniště ano Gril ano
Bazén ne   Parkovacích míst 6                

  Možnosti sportu a zábavy - [km]
Běžecké lyžař.trasy 3 Cyklistické trasy 1 lyž.vlek 3 Tenis 3 Golf 0 Jízdárna 3
Krytý bazén 11 Koupaliště 3                

  Možnosti stravování a dopravy - [km]
Restaurace 1 Obchod 3 Nák.centrum 3 Autob.zastávka 1 Vlaková zast. 3