Chata Josefův Důl

Chata Josefův Důl

Kontakt:
mobil:
723748650
e-mail:
e-mail-klikni
internet:

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
(Nezávazné objednání pobytu)

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

Chata Josefův DůlChata Josefův DůlChata Josefův DůlChata Josefův DůlChata Josefův DůlChata Josefův DůlChata Josefův DůlChata Josefův DůlChata Josefův Důl

Stručný popis :
Ubytování v soukromí v Jizerských horách, v chatě se 4 čtyřlůžkovými pokoji,každý pokoj má kuch.kout,lednici,televizi,WC,umývárnu.Dva pokoje mají svůj sprch.kout.dva pokoje spolecný.Kuch.kouty jsou dobře vybaveny.Není dovoleno kouřit na pokoji.

Popis:
Nejbližší vleky 300m.U vleků je příjemná hospůdka s venkovním občerstvením a dvě lyžařské školy.Od vleků je možno přijet k chatě na lyžích.Další 1.5,2,4a5km.V zimě i v létě možnost koupání v největším akvaparku v Liberci,v létě v místním přír.koupališti nebo na přehradě v Jablonci.V Jablonci je krytý bazén s velikým toboganem.V létě možnost sběru borůvek a hub.krásné procházky lesem kolem říčky Kamenice.Výlety po rozhlednách a přehradách Jiz.hor,na horských kolech po Jizerské\\\"50\\\".Návštěva loveckého zámečku Nová louka a sklářského muzea na Kristiánově.Při příjezdu obdržíte lůžkoviny.Na pobyt je možno s předstihem vystavit fakturu.Před odjezdem je nutné užívané prostory uklidit.

Okolí:
Josefův důl je obklopen lesy.Protéká jím horská říčka Kamenice která vytéká z velké přehrady v lesích nad Jos.Dolem. 100m od ubytování jsou dvě nové bowlingové dráhy.V Liberci/15km/je botanická a zoologická zahrada.Pěšky se dostanete na rozhlednu Slovanka a Královku.V J.Dole je několik restaurací.Dále je možnost výletů do Německa 30km a Polska 20km /Harachov/.

Cena: Od 3000Kč za pokoj v létě - pouze týdenní pobyty    Od 3500kč za pokoj v zimě - pouze týdnní pobyty   - mimo zimu mají dvojice slevu   

Celkový přehled

  Základní informace
Max.počet 16 Domácí zvíře ne Kouření v objektu ne            

  Vnitřní vybavení
Kuchyně 0 Obývací pokoj 4 Ložnice 0 WC 4 Koupelna sprcha 4 Koupelna vana 0
Dětská postýlka 0 Televizor ano Satelit ne Video ne Telefon ne Přípojka k internetu ne
Terasa ne Vnitřní krb ne Sauna ne Spol.místnost ne Cvičící místnost ne    

  Venkovní vybavení
Zahrada malá ne Zahrada velká ne Oploceno ne Krb venkovní ne Ohniště ano Gril ne
Bazén ne   Parkovacích míst 4                

  Možnosti sportu a zábavy - [km]
Běžecké lyžař.trasy 0 Cyklistické trasy 0 lyž.vlek 0 Tenis 1 Golf 0 Jízdárna 0
Krytý bazén 10 Koupaliště 1                

  Možnosti stravování a dopravy - [km]
Restaurace 0 Obchod 1 Nák.centrum 1 Autob.zastávka 1 Vlaková zast. 1