Tobiškova chata

Tobiškova chata

Kontakt:
telefon:
494/594161
mobil:

e-mail:
e-mail-klikni
internet:
www.tobiska-rk.cz/chaty/

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
(Nezávazné objednání pobytu)

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

Tobiškova chataTobiškova chataTobiškova chataTobiškova chataTobiškova chataTobiškova chata

Stručný popis :
Vážení hosté, nabízíme Vám k ubytování chatu v Rybné nad Zdobnicí v romantické zátoce podhůří Orlických hor. Chata se nachází 5 min.od vlakové zastávky, 6 km od Vamberka a 50 km od Hradce Králové. Chata má 3 místnosti, kuchyň, koupelnu s WC a saunu.

Popis:
1. místnost - může sloužit jako jídelna, nebo společenská místnost, velký oválný stůl 8 židlí. 2. místnost - obývák, může sloužit i jako ložnice pro 3 osoby, radio, televize. 3. místnost - ložnice pro 4 osoby, konferenční stolek, křeslo. Kuchyň - dvouplotýnkový elektrický vařič, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, kuchyňská linka, průtokový ohřívač na teplou vodu, nádobí na vaření. Koupelna s WC - sprchový kout, umyvadlo, elektrický radiátor a bojler na ohřev teplé vody 120 l. Topení - WC a koupelna je vybavena elektrickým radiátorem, ve společenské místnosti jsou kamna s proskleným ohništěm. Sauna - pro 3-4 osoby s ochlazením v zátoce říčky Zdobnice vzdálené od chaty 10 m. Teplá voda - v koupelně a kuchyni - bojler.

Okolí:
Před chatou je udržovaný trávník, možnost nejen míčových her, ale i dalšího sportovního vyžití. Možnost grilování a opékání. V létě se dají podniknout procházky v blízkém okolí, houbařit, rybařit, koupat v blízké říčce, nebo na koupališti (Vamberk, Žamberk s tobogánem), Rokytnice (návštěva pevnosti Hanička), zřícenina hradu Potštejn, Litice a Žampach, zámek Rychnov nad Kněžnou, Doudleby nad Orlicí, Častolovice, Třebechovický betlém. Jízda na koni. V zimě možnost lyžování v Orlických horách (Říčky, Rokytnice), ale i v blízkém okolí chaty. Bruslení na místním hřišti. Projížka vlakem údolím toku Zdobnice, z Rybné do Rokytnice a zpět.

Další informace Další informace z oblasti (východiska, hory, hrady a zámky, muzea, zajímavosti...)