Horská chata Poštolka

Horská chata Poštolka

Kontakt:
mobil:
+420604266529
e-mail:
e-mail-klikni
internet:

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
(Nezávazné objednání pobytu)

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

Horská chata PoštolkaHorská chata PoštolkaHorská chata PoštolkaHorská chata PoštolkaHorská chata PoštolkaHorská chata PoštolkaHorská chata PoštolkaHorská chata PoštolkaHorská chata PoštolkaHorská chata PoštolkaHorská chata PoštolkaHorská chata PoštolkaHorská chata PoštolkaHorská chata PoštolkaHorská chata PoštolkaHorská chata PoštolkaHorská chata PoštolkaHorská chata Poštolka

Stručný popis :
Ideální místo pro vaši klidnou dovolenou v horském prostředí Orlických hor u přírodního parku Suchý vrch - Buková hora. Těšíme se na vaši návštěvu!

Popis:
Chata se nachází na polosamotě ve výšce 750 metrů v rekreační oblasti pod Bukovou horou v Orlických horách. Z chaty i udržovaného pozemku je krásný výhled do kraje. V blízkosti chaty vedou udržované běžkařské tratě, značené turistické stezky a cyklotrasy. Objekt pronajímáme rodinám s dětmi, nebo párům nad 30 let. V ceně nájmu je již zahrnuta spotřeba vody, rekreační poplatek obci a lůžkoviny. Při příjezdu vybíráme vratnou kauci 2000Kč plus celou platbu za pronájem. Spotřeba elektřiny se platí zvlášť při odjezdu dle odečtu z elektroměru a platné tarifní tabulky (elektřina: zimní provoz cca 1000 - 1500Kč za týden, letní provoz cca 200 - 500Kč za týden).

Okolí:
Kromě klidného odpočinku na chatě, grilování, nebo posezení u ohně je možné podniknout výlety do přírody kolem Bukové hory, kde se vám naskytnou fantastické výhledy na okolní pohoří. Po hřebenu Červenovodského sedla se dostene do Skiparku Červená Voda a Skiparku Buková hora. Tyto střediska nabízejí dostatek zábavy a sportu i v létě. Dále bychom vám mohli doporučit jednodenní návštěvu Velkých Losin, kde je nově vybudované termální koupaliště s tobogánem, dětským bazénkem a výřivkami. Zajímavá je také prohlídka Muzea papíru Velké Losiny. Cestou zpět na chatu se ještě můžete zastavit ve Štítech a Acrobat Parku, nebo vyšplhat na rozhlednu nad Červenou Vodou. Možnosti koupání: přehrada Pastviny, Štíty - Acrobat Park, koupaliště Králíky, koupaliště Jablonné nad Orlicí, Lanškroun - Dlouhý rybník, koupaliště Ruda nad Moravou, bazén Zábřeh, koupaliště Bludov - Vlčí Důl, koupaliště Letohrad, aquapark Žamberk. Blízká lyžařská střediska: Skipark Červená Voda - Heroltická, Heroltice, Čenkovice, Červená Voda - Buková hora, Ovaz Výprachtice, Cotkytle - Gansberg, Šanov, Bystřec, Jablonné nad Orlicí - Malák.

Další informace Další informace z oblasti (východiska, hory, hrady a zámky, muzea, zajímavosti...)

Cena: 8900,- Kč(zima), 9500.-Kč(léto) - cena pro hlavní sezóny 28.1.- 12.3.a 24.6.- 27.7.    7400,- Kč - cena pro vedlejší sezónu    5400,- Kč - cena pro prodloužený víkend-4dny, 5 dnů - 6400,-Kč    19500.-Kč - cena pro Silvestr   

Cena na víkend: 4400,- Kč- cena pro víkend, pouze mimo hlavní sezóny   

Celkový přehled

  Základní informace
Max.počet 8 Domácí zvíře ne Kouření v objektu ne            

  Vnitřní vybavení
Kuchyně 1 Obývací pokoj 1 Ložnice 3 WC 2 Koupelna sprcha 2 Koupelna vana 0
Dětská postýlka 1 Televizor ano Satelit ano Video ne Telefon ne Přípojka k internetu ne
Terasa ano Vnitřní krb ano Sauna ne Spol.místnost ne Cvičící místnost ne    

  Venkovní vybavení
Zahrada malá ne Zahrada velká ano Oploceno ne Krb venkovní ne Ohniště ano Gril ano
Bazén ne   Parkovacích míst 3                

  Možnosti sportu a zábavy - [km]
Běžecké lyžař.trasy 1 Cyklistické trasy 1 lyž.vlek 2 Tenis 7 Golf 12 Jízdárna 12
Krytý bazén 25 Koupaliště 12                

  Možnosti stravování a dopravy - [km]
Restaurace 2 Obchod 2 Nák.centrum 12 Autob.zastávka 5 Vlaková zast. 12