U Kubů

U Kubů

Kontakt:
mobil:
601364714
e-mail:
e-mail-klikni
internet:
www.ubytovani-privrat.estranky.cz

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
(Nezávazné objednání pobytu)

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

 U Kubů U Kubů U Kubů U Kubů U Kubů U Kubů U Kubů U Kubů U Kubů U Kubů U Kubů U Kubů U Kubů U Kubů U Kubů U Kubů U Kubů U Kubů

Stručný popis :
Nabízíme Vám ubytování v soukromí v malebné vesničce Přívrat v Orlickém podhůří. Ubytování se nachází ve velkém upraveném statku, který je rozdělen na tři patra.

Popis:
Lze pronajmout: -celý objekt (3 patra) -patro nebo patro s podkrovím (podkroví nelze pronajmout samostatně) -patro s přízemím -přízemí -pokoje V podkroví je jeden pokoj s 12 lůžky, sociální zařízení. V patře je Vám k dispozici 20 lůžek ve 4 pokojích, každý s vlastním sociálním zařízením. K dispozici je také vybavená kuchyňka a společenský kout s TV. V přízemí jsou dva pokoje. Větší má 5 lůžek nebo ho lze připravit jako společenskou místnost pro 40 lidí (bez lůžek). Druhý má 4 lůžka.

Okolí:
V okolí chalupy se nabízí bezpočet možností pro aktivní trávení volného času. Na své si přijdou i milovníci kultury a památek, stejně jako Ti, co mají rádi přírodu a klid. Sjezdovka v Přívratu - cca 600 m - v zimě lyže, v létě koloběžky,trojkolky, PINGUin park pro děti. Dále se v obci nachází multifunkční tartanové hřiště (tenis, volejbal, fotbal,..), součástí je i dětské hřiště. Po domluvě možnost vyjížděk na koních. V okolí obce je mnoho cyklostezek. Rozhledny Andrlův Chlum, Kozlov. Česká Třebová - cca 6 km - město se sjezdovkou a lanovým centrem, upravovanými běžeckými trasami, krytým plaveckým bazénem, zimním stadionem. Ústí nad Orlicí - cca 10 km - okresní město s krytým plaveckým bazénem, sportovním centrem(bowling, squash, kulečník...), kvalitními stezkami pro in-line brusle a aquaparkem. Litomyšl - cca 13 km - historická "perla" mezi městy Pardubického kraje, rodiště Bedřicha Smetany, městská památková rezervace, zámek a klášterní zahrady zapsané pod UNESCO, mezinárodní operní festival Smetanova Litomyšl. Kraj Toulovcových maštalí - cca 25 km - oblast pískovcových skal, kde naleznete vedle úchvatných přírodních scenérií, také spoustu zajímavých míst vytvořených lidskou rukou - mj. rokokový zámek v Nových Hradech, Muzeum dýmek v Proseči, několik dřevěných rozhleden. Potštejn, Litice nad Orlicí, Častolovice, Rychnov nad Kněžnou, Kostelec nad Orlicí, Doudleby nad Orlicí - cca 25 km - takřka pohádkové hrady a zámky v nedalekém okolí.

Další informace Další informace z oblasti (východiska, hory, hrady a zámky, muzea, zajímavosti...)

Cena: 18000 / 19000 Kč - patro (léto / zima)    11500 / 12500 Kč - přízemí (léto / zima)    25500 / 27500 Kč - patro s přízemím (léto / zima)    28500/31500 - celý objekt (léto / zima)   

Cena na víkend: 12500 / 14500 Kč- celý objekt (léto / zima)   

Celkový přehled

  Základní informace
Max.počet 41 Domácí zvíře ano Kouření v objektu ne            

  Vnitřní vybavení
Kuchyně 2 Obývací pokoj 1 Ložnice 7 WC 4 Koupelna sprcha 4 Koupelna vana 1
Dětská postýlka 1 Televizor ano Satelit ano Video ne Telefon ne Přípojka k internetu ano
Terasa ne Vnitřní krb ne Sauna ne Spol.místnost ano Cvičící místnost ne    

  Venkovní vybavení
Zahrada malá ne Zahrada velká ano Oploceno ne Krb venkovní ano Ohniště ano Gril ne
Bazén ne   Parkovacích míst 5                

  Možnosti sportu a zábavy - [km]
Běžecké lyžař.trasy 1 Cyklistické trasy 2 lyž.vlek 1 Tenis 6 Golf 0 Jízdárna 10
Krytý bazén 6 Koupaliště 6                

  Možnosti stravování a dopravy - [km]
Restaurace 1 Obchod 1 Nák.centrum 6 Autob.zastávka 1 Vlaková zast. 6