Virtuální prohlídka ubytování: http

Chalupa Dolní Morava, Jeseníky ubytování Orlické

Kontakt:
mobil:
603243650
e-mail:
e-mail-klikni
internet:
www.chalupa-dolni-morava.cz/

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
(Nezávazné objednání pobytu)

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

Virtuální prohlídka ubytování: httpChalupa Dolní Morava, Jeseníky ubytování OrlickéChalupa Dolní Morava, Jeseníky ubytování OrlickéChalupa Dolní Morava, Jeseníky ubytování OrlickéChalupa Dolní Morava, Jeseníky ubytování OrlickéChalupa Dolní Morava, Jeseníky ubytování OrlickéChalupa Dolní Morava, Jeseníky ubytování OrlickéChalupa Dolní Morava, Jeseníky ubytování OrlickéChalupa Dolní Morava, Jeseníky ubytování OrlickéChalupa Dolní Morava, Jeseníky ubytování OrlickéChalupa Dolní Morava, Jeseníky ubytování OrlickéChalupa Dolní Morava, Jeseníky ubytování Orlické

Stručný popis :
Chalupa je kompletně, nadstandartně vybavena, plocha 120 m2, terasa 30 m2, SAUNA, INTERNET, pro 6+2 osob, elektrické vytápění, krbová kamna, 3 ložnice - každá se dvěma lůžky, bazén, LCD TV-SAT, kryté parkování, gril.

Popis:
Nově postavená chata - chalupa k pronajmutí s bazénem a internetem v klidné části lyžařského skicentra Dolní Morava, která se nachází v oblasti Národní přírodní rezervace Králický Sněžník na pomezí Orlické hory - Jeseníky.Virtuální prohlídka 360 ubytování Chalupa Dolní Morava - klikni zde Chaty a chalupy k pronajmutí - chalupa je nově postavena, má půdorys do „L“ a je rozdělena na dvě zcela samostatné části (poloviny). A - část západ a B - část jih. Každá část má zcela samostatný vchod, terasu, zahradu vše z jiné strany. V každé části chalupy je vlastně patrový byt 120m: 4 + kk + 2 WC + koupelna + SAUNA s 6 řádnými lůžky ve 3 ložnicích + 2 lůžka na rozkládací pohovce v obýváku ! Každá část (chaty a chalupy) má svůj samostatný vchod, privátní saunu, svoji soukromou terasu s posezením a zahradu na opačné straně (chaty a chalupy). Také vnitřní uspořádání chaty - chalupy a stavební provedení zaručuje Vaše plné soukromí a klid. Pronájem každé části (poloviny) chalupy umožní komfortní celoroční ubytování až 8 osob. Celkem jsme schopni ve 3 objektech ubytovat až 22 osob. Chata - chalupa k pronájmu je nadstandartně vybavena: k dispozici je Vám privátní sauna jen a jen pro Vás, INTERNET ZDARMA.

Okolí:
Virtuální prohlídka ubytování: Virtuální prohlídka 360 výchozí bod na tůry na Králický Sněžník - 1423 mnm, pevnosti ze 2. světové války, tenisový kurt s umělým povrchem 300 m od chalupy, trasz pro běžky a cyklo, 3 skicentra, sběr lesních plodů, nádherná příroda chráněné oblasti Králický Sněžník. Ski centrum Sněžník a Snowpark Větrný Vrch je od chalupy jen cca 3-4 minuty bezplatným skibusem nebo autem. Pouhých 333 kroků od chalupy je stanice bezplatného skibusu, který Vás doveze až pod sjezdovky (s umělým zasněžováním a osvětlením) – např. černá sjezdovka je nejprudší sjezdovka v ČR!! Krásné jsou i udržované okruhy pro běžkaře vedoucí nádhernou nedotčenou přírodou národní přírodní rezervace v okolí chalupy.

Ale nejen zimní pobyty na chalupě jsou oblíbené. Dolní Morava, (pomezí Orlické hory - Jeseníky) je jako stvořená pro aktivní odpočinek: výlety, pěší turistika, cykloturistika.. atd.. Jsou zde dobře značené turistické a cykloturistické trasy. Okolní lesy jsou plné hub a lesních plodů. V létě je v blízkém i vzdálenějším okolí několik možností koupání, nejblíže je koupaliště v Králíkách, aquapark Žamberk, kousek dál je přehrada Pastviny.V Pastvinách a na řekách Moravě a Orlici je též možnost rybaření.

Další informace Další informace z oblasti (východiska, hory, hrady a zámky, muzea, zajímavosti...)

Cena: od 1699,- Kč za noc a objekt - více na www.chalupa-dolni-morava.cz .   

Celkový přehled

  Základní informace
Max.počet 8 Domácí zvíře ne Kouření v objektu ne            

  Vnitřní vybavení
Kuchyně 1 Obývací pokoj 1 Ložnice 3 WC 2 Koupelna sprcha 0 Koupelna vana 1
Dětská postýlka 0 Televizor ano Satelit ano Video ne Telefon ne Přípojka k internetu ano
Terasa ano Vnitřní krb ano Sauna ano Spol.místnost ne Cvičící místnost ne    

  Venkovní vybavení
Zahrada malá ne Zahrada velká ano Oploceno ne Krb venkovní ne Ohniště ne Gril ano
Bazén ano   Parkovacích míst 4                

  Možnosti sportu a zábavy - [km]
Běžecké lyžař.trasy 1 Cyklistické trasy 1 lyž.vlek 2 Tenis 1 Golf 0 Jízdárna 0
Krytý bazén 44 Koupaliště 4                

  Možnosti stravování a dopravy - [km]
Restaurace 1 Obchod 1 Nák.centrum 4 Autob.zastávka 1 Vlaková zast. 2