ÚTULNÁ CHALUPA S BAZÉNEM V PODH. ORL. H./ 13 OSOB

ÚTULNÁ CHALUPA S BAZÉNEM V PODH. ORL. H./ 13 OSOB

Kontakt:
mobil:
603721557
e-mail:
e-mail-klikni
internet:


VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
(Nezávazné objednání pobytu)

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

ÚTULNÁ CHALUPA S BAZÉNEM V PODH. ORL. H./ 13 OSOBÚTULNÁ CHALUPA S BAZÉNEM V PODH. ORL. H./ 13 OSOBÚTULNÁ CHALUPA S BAZÉNEM V PODH. ORL. H./ 13 OSOBÚTULNÁ CHALUPA S BAZÉNEM V PODH. ORL. H./ 13 OSOBÚTULNÁ CHALUPA S BAZÉNEM V PODH. ORL. H./ 13 OSOBÚTULNÁ CHALUPA S BAZÉNEM V PODH. ORL. H./ 13 OSOBÚTULNÁ CHALUPA S BAZÉNEM V PODH. ORL. H./ 13 OSOBÚTULNÁ CHALUPA S BAZÉNEM V PODH. ORL. H./ 13 OSOBÚTULNÁ CHALUPA S BAZÉNEM V PODH. ORL. H./ 13 OSOBÚTULNÁ CHALUPA S BAZÉNEM V PODH. ORL. H./ 13 OSOBÚTULNÁ CHALUPA S BAZÉNEM V PODH. ORL. H./ 13 OSOBÚTULNÁ CHALUPA S BAZÉNEM V PODH. ORL. H./ 13 OSOBÚTULNÁ CHALUPA S BAZÉNEM V PODH. ORL. H./ 13 OSOBÚTULNÁ CHALUPA S BAZÉNEM V PODH. ORL. H./ 13 OSOBÚTULNÁ CHALUPA S BAZÉNEM V PODH. ORL. H./ 13 OSOBÚTULNÁ CHALUPA S BAZÉNEM V PODH. ORL. H./ 13 OSOBÚTULNÁ CHALUPA S BAZÉNEM V PODH. ORL. H./ 13 OSOBÚTULNÁ CHALUPA S BAZÉNEM V PODH. ORL. H./ 13 OSOB

Stručný popis :
Nově zrekonstruovaná chalupa s bazénem, letním posezením a grilem je umístěna v malé a klidné obci Svinná v podhůří Orlických hor, 12km pod Deštnou. Ideální pro 1-3 rodiny,max.13osob.

Popis:
Chalupa je umístěna v malé a klidné obci Svinná v podhůří Orlických hor. Středisková obec Skuhrov nad Bělou- 3km a větší město Rychnov n/Kněžnou je vzdálen 13km. Objekt je oplocen s venkovním posezením a grilem. Dále k dispozici houpací křesla a sítě, hračky+ dětská houpačka, pískoviště a především zapuštěný kulatý bazén(3,60) s pojízdným zastřešením,LED osvětlením a automatickým čištěním vody v bazénu (přes senzory)+ solární sprcha. Možnost parkování na oploceném pozemku. Vybavení objektu: V přízemí vstupní chodba, prostorný obývací pokoj s posezením, LCD,DVD, SAT, hi-fi věž, navazuje kuchyně - stylová kachlová kamna, lednice s mrazákem, mikrovlnka, el. sporák a samostatně zabudovaná el. trouba, překapávač, základní nádobí. V patře 3 ložnice 1x6 (4 postele + 2 přistýlky - vysouvací, 1x3 lůžka, 1x4 lůžka ( 3 postele + 1 přistýlka - vysouvací ). K dispozici na požádání dětská rozkládací postýlka, nočník a vanička. 2x koupelna se sprchovým koutem, v každé koupelně WC, další samostatné WC v přízemí. Topení - centrální el. vytápění + tuhá paliva v kachl. kamnech. Povlečení zajištěno. V objektu výborná/pitná voda. Pozn. Od léta 2016 INTERNET.

Okolí:
4km venkovní koupaliště v Dobrém.Kryté bazény: 13km Dobruška(+ sauna) nebo 13 km v Rychnově Aquapark( tobogán, vířivka, pára, atd.)-NA VÝBORNÉ ÚROVNI! Lyžování je 12 km v Deštném+ lanový park a dále možno v Olešnici SKIAREÁL- 21km, v Říčkách 25km nebo v Rokytnici 27km. Stezky pro běžkaře v místě a rozsáhlém okolí+ naučné stezky. Restaurace: Skuhrov- 3km, Bílý Újezd- 4km, Kvasiny 5km. Pěší i značená cykloturistika v místě. V okolí lesy- houbaření, pole, louky, kostel,... Pro děti možnost ve Skuhrově-3km projížďky na ponících. Výlety: Např. 2km- vyhlídková věž u kostela z místa zříceniny hradu na Skuhrov nad Bělou. 2km- Kozovčí vyhlídka a prodej kozích sýrů a jiných kvalitních výrobků. V Dobrušce muzeum F.L.Věka v jeho rodném domě. Babiččino údolí- Ratibořice(zámek)- 35km, atd..... Zámky v blízkém okolí:13km- Rychnov nad Kněžnou+židovské památky ,16km- Opočno, 17km- Častolovice s parkem a oborou, 19km- Nové Město nad Metují, 24km- Potštejn( hrad i zámek). Rybolov: 19km- Nové Město nad Metují, 29km- vodní nádrž Rozkoš( i vodní sporty a koupání).

Další informace Další informace z oblasti (východiska, hory, hrady a zámky, muzea, zajímavosti...)

Celkový přehled

  Základní informace
Max.počet 13 Domácí zvíře ano Kouření v objektu ne            

  Vnitřní vybavení
Kuchyně 1 Obývací pokoj 1 Ložnice 3 WC 3 Koupelna sprcha 2 Koupelna vana 0
Dětská postýlka 1 Televizor ano Satelit ano Video ano Telefon ne Přípojka k internetu ano
Terasa ne Vnitřní krb ano Sauna ne Spol.místnost ano Cvičící místnost ne    

  Venkovní vybavení
Zahrada malá ne Zahrada velká ano Oploceno ano Krb venkovní ne Ohniště ne Gril ano
Bazén ano   Parkovacích míst 4                

  Možnosti sportu a zábavy - [km]
Běžecké lyžař.trasy 1 Cyklistické trasy 1 lyž.vlek 12 Tenis 0 Golf 10 Jízdárna 3
Krytý bazén 13 Koupaliště 4                

  Možnosti stravování a dopravy - [km]
Restaurace 3 Obchod 3 Nák.centrum 7 Autob.zastávka 3 Vlaková zast. 7