Rekreační chalupa

Ubytování v Orlických horách

Kontakt:
telefon:
+420 494 940 367
mobil:
+420 774 195 015
e-mail:
e-mail-klikni
internet:
dolniorlice.czechweb.cz

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
(Nezávazné objednání pobytu)

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

Rekreační chalupaObývací pokojKuchyňLožniceOkolí - létoOkolí - zima

Stručný popis :
Stylová chalupa nacházející se u lesa v obci Dolní Orlice. Konec obce je obydlen pouze chataři a chalupáři, proto je toto prostředí velmi klidné a tiché.

Popis:
K chalupě náleží velká plocha travnatého pozemku, který je možné využít například k míčovým hrám. Podél chalupy teče potok Tichá Orlice, kde je příjemné posezení u otevřeného ohně. V blízkosti ohniště je mezi mladými borovicemi umístěn zahradní nábytek s možností letního stolování. Za chalupou je v létě k dispozici dětský bazén, což ocení ti nejmenší v letních horkých dnech. Pro ně je též za chalupou vybudováno malé pískoviště. Obec Dolní Orlice leží 3km od městečka Králíky, které je turisticky zajímavým místem a oblastí pro své široké rekreační možnosti, které nabízí. Mezi nejvýznamnější turistické atrakce patří Králický Sněžník (15km), Suchý vrch s rozhlednou (8km), Zemská brána (18km), Ledříkova skála (18km), Pastvinská přehrada (16km). Město Králíky je proslulé vojenským muzeem, které se nachází v této lokalitě a vojenskými opevněními (Bouda 6km), která jsou rozmístěna v nedalekém okolí městečka.

Okolí:
Vyznavači zimních sportů jako je sjedové lyžování, běh na lyžích a bruslení, zcela jistě najdou zalíbení v nedalekých lyžařských střediscích, upravených běžeckých stopách a možnosti bruslení. Nejbližším lyžařským vlekem, který je od objektu vzálen 2km, je vlek v sousední obci Šanov s možností večerního lyžování. Náročnější lyžaři mohou využít oblíbeného lyžařského střediska pod názvem Dolní Morava-SKI Sněžník na Dolní Moravě (15km), kde je nabízeno široké spektrum služeb. V zimním období je pro lyžaře a turisty zdarma zajišťována přeprava po obci Dolní Morava. Ve středisku jsou čtyři vleky. Sjezdové tratě jsou pravidelně upravovány a zasněžovány technickým sněhem. Nejdelší sjezdová trať v tomto středisku dosahuje délky 1200m. Pro zájemce o výuku lyžování jsou na Dolní Moravně dvě lyžařské školy, které rovněž nabízí půjčování lyžařského vybavení. Další sjezdové tratě se nachází v Mladkově (Petrovičky 16km), lyžařské středisko Čenkovice (13km) a Králíkách (3km). Běžecké tratě se nacházejí v okolí Králík, Králíckého Sněžníku a Suchého vrchu. Z obce Mladkov je dostupná běžecká trať upravená pro bruslení. Lední bruslení lze provozovat na nově vybudovaném kluzišti v městečku Králíky (3km) a nebo na zamrzlé Pastvinské přehradě (16km).

Další informace Další informace z oblasti (východiska, hory, hrady a zámky, muzea, zajímavosti...)

Cena: 1000Kč / 1 den do 6 osob- celý objekt - + spotřeba el. energie    1300Kč/ 1 den nad 6 - celý objekt - + spotřeba el. energie   

Celkový přehled

  Základní informace
Max.počet 10 Domácí zvíře ne Kouření v objektu ne            

  Vnitřní vybavení
Kuchyně 1 Obývací pokoj 1 Ložnice 2 WC 2 Koupelna sprcha 1 Koupelna vana 1
Dětská postýlka 1 Televizor ano Satelit ne Video ne Telefon ne Přípojka k internetu ne
Terasa ne Vnitřní krb ne Sauna ne Spol.místnost ne Cvičící místnost ne    

  Venkovní vybavení
Zahrada malá ano Zahrada velká ano Oploceno ne Krb venkovní ne Ohniště ano Gril ano
Bazén ne   Parkovacích míst 3                

  Možnosti sportu a zábavy - [km]
Běžecké lyžař.trasy 3 Cyklistické trasy 2 lyž.vlek 7 Tenis 0 Golf 0 Jízdárna 0
Krytý bazén 0 Koupaliště 1                

  Možnosti stravování a dopravy - [km]
Restaurace 2 Obchod 0 Nák.centrum 4 Autob.zastávka 2 Vlaková zast. 1