interiér

Bečva Villa Resort

Kontakt:
telefon:
+420 571 759 111
mobil:
+420 604 226 616
e-mail:
e-mail-klikni
internet:
www.becva-villaresort.cz

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
(Nezávazné objednání pobytu)

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

interiérinteriér - kuchyněinteriér - obývací pokoj (TV, DVD,vizualizace celého resortuokolní krajinaPustevnyBečva Villa Resort

Stručný popis :
Jsme rekreační zařízení, nabízející luxus, pohodlí, relax a zážitky uprostřed nádherné divoké přírody beskydských hor. Bečva Villa Resort speciálně nabízí exklusivní aktivity firmám, dlouhodobým nájemníkům, ale také novomanželům a zamilovaným párům

Popis:
OTVÍRÁME JIŽ V SRPNU!!!
Bečva Villa Resort nabízí:
8 vil a 12 bungalovů, jež jsou všechny moderně vybaveny příslušenstvím, které uspokojí i tu nejnáročnější rodinu, firmu či jednotivce.
Všechny objekty jsou dřevěné a zaručují nízkoenergetický provoz. Tedy pohodlí v podobě rychle a dobře vytopeného ubytování. Jeho výhody poznáte v zimě velmi brzy, neboť teploty se vetšinou pohybují pod bodem mrazu.
Vily nabízejí ubytování až pro 10 lidí, bungalovy až pro 6 osob.
Vily jsou určeny ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu, bungalovy především ke krátkodobému. Resort je vybaven nonstop bezpečnostní kamerou a dalším servisem zajišťujícím ochranu majetku našich zákazníků, tedy Vás a to včetně Vašich automobilů. Všechny objekty našeho resortu zajišťují velmi pohodlné ubytování během Vašeho pobytu.
Navíc pro Vás máme přichystánu řadu služeb, které Vám jistě všechny přijdou vhod. Ať už je to sauna, fitness, masáž nebo snídaně do postele.
Uvítáme Vás s otevřenou náručí a přípitkem ve valašském stylu.

Okolí:
Máme pro Vás přichystánu řadu služeb, které Vám jistě všechny přijdou vhod. Ať už je to sauna, fitness, masáž nebo snídaně přímo do postele.
V okolí najdete cyklostezky pro horská, treková i silniční kola. Trasy se liší délkou i obtížností. Veškeré podrobné informace a další cyklostezky dostanete v naší recepci a v poskytnutých mapách.
Chcete se pokochat pohledem na valašskou krajinu z koňského hřbetu? Projet se lesem, zapomenout na každodenní starosti a užít si místní okolí? Navštívit jednu z tradičních hospůdek a objevit atmosféru beskydských hor?
Pokud nemáte s jízdou na koni zkušenosti, nevadí. Spolupracujeme s několika jezdeckými kluby, které Vám pomohou a vše vysvětlí. Zajistí lektory nebo doprovod na Vaši vyjížďce. Pokud jste už otrkaní jezdci, můžete si koně pronajmout a vyrazit do hor za svým dobrodružstvím sami. Pokud chcete zažít romantiku trochu jinak, zařídíme pro Vás vyhlídkový let balónem, večeři v jedné z tradičních restaurací a v zimě pro Vás připravíme projížďku ve sněžných saních tažených koňským spřežením. pokud rádi lyžujete, v Beskydech si přijdete na své. Ať už jste vyznavači klasického či sjezdového lyžování, závodníci či rekreanti užívající krajiny, dospělí či děti, věříme, že Vám dokážeme nabídnout to pravé - v okolí Bečva Villa Resortu je celá řada lyžařských areálů. Liší se jak vzdáleností od nás, tak počtem a náročností tras. Nejbližším lyžařským areálem jsou Pustevny.

Další informace Další informace z oblasti (východiska, hory, hrady a zámky, muzea, zajímavosti...)
Fotogalerie z oblasti Fotogalerie z oblasti

Cena: 3.815 - 4.633,- Kč - vila / 1 noc    2.044 - 2.998,- Kč - bungalov / 1 noc    23.844 - 29.975,- Kč - vila / týden (7 nocí)    70.850,- Kč - vila / měsíc   

Cena na víkend: 7.630 - 9.266,- Kč- vila / víkend (2 noci)   

Celkový přehled

  Základní informace
Max.počet 10 Domácí zvíře ano Kouření v objektu ne            

  Vnitřní vybavení
Kuchyně 1 Obývací pokoj 1 Ložnice 3 WC 3 Koupelna sprcha 1 Koupelna vana 1
Dětská postýlka 0 Televizor ano Satelit ano Video ano Telefon ano Přípojka k internetu ano
Terasa ano Vnitřní krb ne Sauna ano Spol.místnost ne Cvičící místnost ano    

  Venkovní vybavení
Zahrada malá ano Zahrada velká ne Oploceno ano Krb venkovní ne Ohniště ne Gril ne
Bazén ano   Parkovacích míst 2                

  Možnosti sportu a zábavy - [km]
Běžecké lyžař.trasy 1 Cyklistické trasy 1 lyž.vlek 1 Tenis 1 Golf 11 Jízdárna 3
Krytý bazén 12 Koupaliště 12                

  Možnosti stravování a dopravy - [km]
Restaurace 1 Obchod 1 Nák.centrum 12 Autob.zastávka 1 Vlaková zast. 12