Chalupa Na Kopané- Horní Rospité

Chalupa Na Kopané- Horní Rospité

Kontakt:
mobil:
604315908
e-mail:
e-mail-klikni
internet:
www.chalupa-na-kopane.cz

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

Chalupa Na Kopané- Horní RospitéChalupa Na Kopané- Horní RospitéChalupa Na Kopané- Horní RospitéChalupa Na Kopané- Horní RospitéChalupa Na Kopané- Horní RospitéChalupa Na Kopané- Horní RospitéChalupa Na Kopané- Horní RospitéChalupa Na Kopané- Horní RospitéChalupa Na Kopané- Horní RospitéChalupa Na Kopané- Horní RospitéChalupa Na Kopané- Horní RospitéChalupa Na Kopané- Horní RospitéChalupa Na Kopané- Horní RospitéChalupa Na Kopané- Horní RospitéChalupa Na Kopané- Horní RospitéChalupa Na Kopané- Horní RospitéChalupa Na Kopané- Horní RospitéChalupa Na Kopané- Horní Rospité

Stručný popis :
Střídání termínu mimo sezonu v pátek.V sez.sobota. Chalupa leží-Dolní Bečva,CHKO Beskydy,polosamota,krásné prostředí,lesy,potok,dobrý příjezd,ideální turistika,kola,bazén,tenis,golf. Valašské muzeum,Pustevny,Radhošť. Kapacita je 15 osob+postýlka.

Popis:
Objekt je ideální pro rodinnou rekreaci,krásné klidné prostředí, dojezd až k objektu po obecní komunikaci.Objekt je vybaven kuchyní-el.sporák,kachlová kamna,lednice,teplá voda je řešena centrálně bojlerem,el. ústřední vytápění.Samostatná místnost s WIRPOOLEM-SPA. Koupelna-sprchový kout s masážním panelem,umyvadlo,WC a pisoár. Dále samostatný sprchový kout a druhé samostatné WC. Obyvací pokoj-televize,satelit-Czechlink,v podkroví tři velké ložnice. Přímo u chalupy je ohniště, bazén ( 3,5m * 70 cm ), soukromé přilehlé pozemky a potok. V okolí lesy-houbaření,lesní plody,procházky.Objekt je situován k jihovýchodu,příjemné prostředí umocňuje dostatek slunce.Pozici naši chalupy mužete vidět na www.mapy.cz zadáním Dolní Bečva 218 do vyhledavače, ukáže se vám satelitní snímek chalupy. Těšíme se na Vaši návštěvu u nás na chalupě.Přímo u objektu špatný mobilní signál.Vifi-internet k dispozici.

Okolí:
Rožnov p.R.-restaurace,sport,kultura,koupaliště,Valašské muzeum. Poutní místo Radhošť,Pustevny,Soláň,Slovensko 15 km. Kpřivnice,Hukvaldy.

Další informace Další informace z oblasti (východiska, hory, hrady a zámky, muzea, zajímavosti...)
Fotogalerie z oblasti Fotogalerie z oblasti

Cena: Týden-chalupa - od 1.7 do 31.8 ) - 13 000 - 8 osob(osoba navíc+1 000 kč)    Týden-chalupa - ( mimo sezonu ) - 7 000 kč - 6 osob(osoba navíc+1 000 kč)    Silvestr - chalupa. - 20 000 - 10 osob(osoba navíc+1 000 kč)    Zimní sezona-chalupa(1.2.do 28.3.) - 9 000 - 8 osob(osoba navíc+1 000 kč)   

Cena na víkend: 4 000 Kč- 4osoby- každá osoba navíc+ 500 kč.   

Celkový přehled

  Základní informace
Max.počet 15 Domácí zvíře ne Kouření v objektu ne            

  Vnitřní vybavení
Kuchyně 1 Obývací pokoj 1 Ložnice 3 WC 2 Koupelna sprcha 2 Koupelna vana 0
Dětská postýlka 1 Televizor ano Satelit ano Video ano Telefon ne Přípojka k internetu ano
Terasa ano Vnitřní krb ne Sauna ano Spol.místnost ne Cvičící místnost ne    

  Venkovní vybavení
Zahrada malá ne Zahrada velká ano Oploceno ne Krb venkovní ano Ohniště ano Gril ano
Bazén ano   Parkovacích míst 6                

  Možnosti sportu a zábavy - [km]
Běžecké lyžař.trasy 7 Cyklistické trasy 2 lyž.vlek 8 Tenis 7 Golf 5 Jízdárna 7
Krytý bazén 7 Koupaliště 7                

  Možnosti stravování a dopravy - [km]
Restaurace 2 Obchod 2 Nák.centrum 8 Autob.zastávka 3 Vlaková zast. 8