Chata pod Mravenečníkem

Chata pod Mravenečníkem

Kontakt:
mobil:
725 065 236
e-mail:
e-mail-klikni
internet:
www.koutynaddesnou.info/

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
(Nezávazné objednání pobytu)

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

Chata pod MravenečníkemChata pod MravenečníkemChata pod MravenečníkemChata pod MravenečníkemChata pod MravenečníkemChata pod Mravenečníkem

Stručný popis :
Chata pod Mravenečníkem je místo pro vaši dovolenou s přáteli a rodinou. Horská Chata pod Mravenečníkem se nachází v klidné části obce Loučná nad Desnou. Objekt se skládá ze dvou samostatných chat pro 16 a 21 osob.

Popis:
Chata pod Mravenečníkem je místo pro vaši dovolenou s přáteli a rodinou. Horská Chata pod Mravenečníkem se nachází v klidné části obce Loučná nad Desnou. Objekt se skládá ze dvou samostatných chat pro 16 a 21 osob, proto je ideální především pro větší skupiny. K lyžařskému svahu Kouty je to pouze 300 metrů. Přijeďte si k nám užít kouzelnou atmosféru Hrubého Jeseníku a strávit pohodovou dovolenou se svými blízkými. Po lyžování je vám k dispozici společenská místnost s krbem a finská sauna. Letní měsíce u nás svádí ke koupání, procházkám krásnou přírodou či výletům po okolí. Po dlouhých túrách si nejlépe odpočinete na naší venkovní terase nebo v altánu s grilem. Hotovou oázou klidu je pak posezení u potůčku, kde vás nebude nic rušit.
Budova je rozdělená na dvě samostatné chaty se společným vchodem. Vybírat můžete z devíti zařízených pokojů s celkovou kapacitou 37 osob. Pro všechny ubytované je k dispozici venkovní terasa, krytý altán s grilem či finská sauna.
CHATA Č. 156 – kapacita 21 osob
CHATA Č. 155 – kapacita 16 osob

Okolí:
Lyžování přímo za chatou Ski areál Kouty je moderní lyžařské středisko nacházející se v chráněné krajinné oblasti Jeseníky ve výšce 1100 m n. m. V součtu 11,5 km sjezdovek z něj dělá největší lyžařské středisko na Moravě.
Tři nejdelší sjezdovky mají délku více než 2 km. Nejnovější modrá sjezdovka dokonce dosahuje délky 3050 m. Na jejich vrchol vás dopraví šestisedačková lanovka, která odbaví 3200 osob za hodinu.
Horní stanice lanovky je také výchozí bod pro upravované běžecké trasy v bezproblémové nadmořské výšce 1100 - 1250 m, kde obvykle panují ideální sněhové podmínky. Zažijte na vlastní kůži nádherné prostředí s možností návštěvy horní nádrže elektrárny Dlouhé Stráně nebo Kouteckého lesa - celoročně provozovaný historický skanzen v areálu.

Další informace Další informace z oblasti (východiska, hory, hrady a zámky, muzea, zajímavosti...)

Celkový přehled

  Základní informace
Max.počet 37 Domácí zvíře ano Kouření v objektu ne            

  Vnitřní vybavení
Kuchyně 2 Obývací pokoj 2 Ložnice 2 WC 2 Koupelna sprcha 2 Koupelna vana 0
Dětská postýlka 0 Televizor ano Satelit ne Video ne Telefon ne Přípojka k internetu ne
Terasa ano Vnitřní krb ano Sauna ne Spol.místnost ano Cvičící místnost ne    

  Venkovní vybavení
Zahrada malá ano Zahrada velká ne Oploceno ne Krb venkovní ne Ohniště ano Gril ne
Bazén ne   Parkovacích míst 0                

  Možnosti sportu a zábavy - [km]
Běžecké lyžař.trasy 3 Cyklistické trasy 3 lyž.vlek 3 Tenis 0 Golf 0 Jízdárna 0
Krytý bazén 0 Koupaliště 0                

  Možnosti stravování a dopravy - [km]
Restaurace 3 Obchod 0 Nák.centrum 0 Autob.zastávka 1 Vlaková zast. 1