Chata Oldřiška

Chata Oldřiška

Kontakt:
mobil:
725433434
e-mail:
e-mail-klikni
internet:
www.chataoldriska.cz

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
(Nezávazné objednání pobytu)

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

Chata OldřiškaChata OldřiškaChata OldřiškaChata OldřiškaChata OldřiškaChata OldřiškaChata OldřiškaChata OldřiškaChata OldřiškaChata OldřiškaChata OldřiškaChata OldřiškaChata OldřiškaChata OldřiškaChata OldřiškaChata OldřiškaChata OldřiškaChata Oldřiška

Stručný popis :
Chalupa Oldřiška se nachází v Jeseníkách v malebné horské vesničce Štědrákova Lhota. Chata je provozována celoročně a pro tyto účely je i vybavena, zejména multifunkční hřiště, výhř. bazén, zahrada, herna, vířivka Toto je ideální pro Vaši dovolenou.

Popis:
2x koupelna s rohovou vanou 150x150 cm, umyvadlo se zrcadlem, sprchový masážní kout, možnost perličkové nebo masážní koupele ( zdarma), pračka (5kg prádla, prací prášek si vezměte svůj) . Nalevé straně chodby jsou dveře do obytné místnosti, kde je v pravé části situována prostorná kuchyň, která je stylovým barem rozdělena na dvě části, v druhé polovině je jídelna. Bar je nasvícen bodovými světly, v noci při nasvícení vzbuzuje romantickou atmosféru. Kuchyň je vybavená myčkou nádobí ( tablety neposkytujeme), sklokeramickou varnou deskou s horkovzdušnou troubou a příslušenstvím, dvou plotýnkovým sklokeramickým vařičem ( pro případ, kdyby sporák nestačil ;), mikrovlnou troubou, fritézou, lednicí s mrazákem, výrobník sodastream ( k dispozici jsou dvě láhve). V kuchyni je veškeré potřebné nádobí včetně velkých hrnců pro přípravu společných jídel. Z kuchyně jsou dveře do "špajzky" ( místnost o rozměru 2x3 m s regály pro umístění potravin), "Špajzka" - celoročně chladná místnost určená pro uskladnění potravin - i v létě je zde podstatně chladněji, než v dalších místnostech. Zde je druhá lednice s mrazákem. Obytná místnost je vybavena dvěma gauči, televizí, satelitem, DVD domácím kinem, videorekordérem VHS, krbem s rozvodem horkého vzduchu do prvního patra. Do prvního patra vede bezpečné schodiště v zadní části chodby. V prvním patře je umístěno : (První patro je protkáno původní 200 let starou trámovou střešní konstrukcí, která dává celé chalupě nádech starých dobrých časů.

Okolí:
1 x herna : POOL BILLIARD (kulečník s kvalitní břidlicovou deskou), AIR HOCKEY, PROFI STOLNÍ FOTBAL, ŠIPKY pro 16 hráčů V létě přilehlá, pravidelně sečená ( cca 1x týdně ) zahrada o výměře 1500m2 je osazená trampolínou o průměru 4,3m, 2x houpačky, pískoviště, překlápěcí houpačka pro dvě děti, kolotoč pro děti, ohniště, kuželky, multifukční hřiště, vířivka pro 7 osob, posezení atd.

Další informace Další informace z oblasti (východiska, hory, hrady a zámky, muzea, zajímavosti...)

Cena: od 225.-Kč/os/noc

Cena na víkend: od 300.-Kč/os/noc

Celkový přehled

  Základní informace
Max.počet 25 Domácí zvíře ano Kouření v objektu ne            

  Vnitřní vybavení
Kuchyně 1 Obývací pokoj 1 Ložnice 6 WC 3 Koupelna sprcha 2 Koupelna vana 1
Dětská postýlka 2 Televizor ano Satelit ano Video ano Telefon ne Přípojka k internetu ano
Terasa ano Vnitřní krb ano Sauna ano Spol.místnost ano Cvičící místnost ano    

  Venkovní vybavení
Zahrada malá ne Zahrada velká ano Oploceno ano Krb venkovní ano Ohniště ano Gril ano
Bazén ano   Parkovacích míst 10                

  Možnosti sportu a zábavy - [km]
Běžecké lyžař.trasy 1 Cyklistické trasy 1 lyž.vlek 1 Tenis 1 Golf 0 Jízdárna 0
Krytý bazén 12 Koupaliště 5                

  Možnosti stravování a dopravy - [km]
Restaurace 1 Obchod 3 Nák.centrum 12 Autob.zastávka 1 Vlaková zast. 5