Letní foto

Švihák horský - dříve Chata Šindelná

Kontakt:
mobil:
737550966
e-mail:
e-mail-klikni
internet:
www.svihak-horsky.cz

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
(Nezávazné objednání pobytu)

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

Letní fotoZimní fotoPokojKuchyňkaJeseníkyJeseníkyŠvihák horský - dříve Chata ŠindelnáŠvihák horský - dříve Chata ŠindelnáŠvihák horský - dříve Chata ŠindelnáŠvihák horský - dříve Chata ŠindelnáŠvihák horský - dříve Chata ŠindelnáŠvihák horský - dříve Chata ŠindelnáŠvihák horský - dříve Chata ŠindelnáŠvihák horský - dříve Chata ŠindelnáŠvihák horský - dříve Chata ŠindelnáŠvihák horský - dříve Chata ŠindelnáŠvihák horský - dříve Chata ŠindelnáŠvihák horský - dříve Chata Šindelná

Stručný popis :
Nabízíme kvalitní ubytování v horské chatě se 4 pokoji, 14 lůžky, sociálním zařízením, společenskou místností s krbem a TV a terasou s ohništěm a grilem. Chata je pronajímána jako celek.

Popis:
Nabízíme ubytování v nově zrekonstruované chatě v podhůří Hrubého Jeseníku. V objektu můžete využít 14 lůžek v celkem 4 pokojích, kuchyňku nebo společenskou místnost s televizí, RMG a krbem na dříví. Sociální zařízení má 2 sprchové kouty a 2 toalety. Ze společenské místnosti je přímý vstup na terasu, na které stojí venkovní gril a najdete zde i ohniště s posezením. Soukromí Vám zajistí živý plot v zahradě. Samozřejmostí je i bezpečné uschování lyží nebo kol. Před chatou je parkovací místo pro 3 automobily. Šviháka horského obtéká Divoký potok, který poskytuje osvěžení v letním parnu a dotváří příjemnou atmosféru.

Okolí:
Chata je v klidném místě, ale přitom jen 150 m od ski areálu Šindelná a pouhý 1 km od nového areálu Kouty nad Desnou. Ski areál Přemyslov je vzdálen 6 km a Červenohorské sedlo 8 km. Pro jarní a letní měsíce oblast nabízí velkou řádku značených cyklistických a turistických tras. Můžete se vydat také na některý z nedalekých zámků nebo hradů, kterými tato oblast oplývá. Milovníci adrenalinu mohou vyzkoušet sjíždění řeky Moravy na raftech, jízdu na minikárách, paintball a spoustu dalšího v přilehlých destinacích. Také děti si přijdou na své v blízké vesničce Loučné nad Desnou, kde je krásné, veliké, nově otevřené dětské hřiště, vedle kterého se nachází rybník Kocián s možností rybolovu. Areál doplňuje Minigolf a restaurace. Pod dětským hřištěm se rozprostírá nádherný zámecký park. Ve Velkých Losinách vzdálených od chaty pouhých 13 km (17 minut jízdy autem) můžete navštívit termální koupaliště, překrásný zámek se zahradou a oranžerií nebo nejstarší ruční papírnu. Za návštěvu stojí také návštěva unikátního vodního díla PVE Dlouhé Stráně.

Další informace Další informace z oblasti (východiska, hory, hrady a zámky, muzea, zajímavosti...)

Cena: 8000,- Kč / týden ( 7 nocí ) / objekt - mimo sezónu    10000,- Kč - 12000,- Kč / týden (7 nocí ) / objekt - v sezóně    4000,- Kč / víkend (2 noci) / objekt - mimo sezónu    5000,- Kč / víkend ( 2 noci) / objekt - v sezóně   

Celkový přehled

  Základní informace
Max.počet 14 Domácí zvíře ne Kouření v objektu ne            

  Vnitřní vybavení
Kuchyně 1 Obývací pokoj 0 Ložnice 4 WC 2 Koupelna sprcha 2 Koupelna vana 0
Dětská postýlka 0 Televizor ano Satelit ne Video ne Telefon ne Přípojka k internetu ne
Terasa ano Vnitřní krb ano Sauna ne Spol.místnost ano Cvičící místnost ne    

  Venkovní vybavení
Zahrada malá ne Zahrada velká ano Oploceno ne Krb venkovní ne Ohniště ano Gril ano
Bazén ne   Parkovacích míst 3                

  Možnosti sportu a zábavy - [km]
Běžecké lyžař.trasy 1 Cyklistické trasy 1 lyž.vlek 1 Tenis 3 Golf 0 Jízdárna 0
Krytý bazén 10 Koupaliště 14                

  Možnosti stravování a dopravy - [km]
Restaurace 2 Obchod 4 Nák.centrum 14 Autob.zastávka 1 Vlaková zast. 1