Roubenka Stříbrnice s bazénem

Roubenka Stříbrnice s bazénem

Kontakt:
telefon:
723479685
mobil:
723328771
e-mail:
e-mail-klikni
internet:
www.roubenkastribrnice.cz/

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
(Nezávazné objednání pobytu)

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

Roubenka Stříbrnice s bazénemRoubenka Stříbrnice s bazénemRoubenka Stříbrnice s bazénemRoubenka Stříbrnice s bazénemRoubenka Stříbrnice s bazénemRoubenka Stříbrnice s bazénem

Stručný popis :
Horská roubenka se nachází na úpatí Kralického Sněžníku a v bezprostřední blízkosti sjezdovky. Okolo objektu jsou jen horské louky a lesy. Roubenka je téměř mimo obec na naprosto v klidném a krásném místě s nádherným výhledem do dalekého okolí.

Popis:
Roubenka má zastřešenou terasu s posezením, odkud je krásný výhled na hory Jeseníku. V podkroví 3x ložnice po čtyřech lůžkách, koupelna s WC a rohovou vanou. Ve společenské místnosti v přízemí je možnost dvou přistýlek na rozkládací sedací soupravě. V přízemí velká společenská místnost s vybaveným kuchyňským koutem, velká lednice, sporák se sklokeramickou deskou a el. troubou, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, pračka, dřevěné rohové posezení pro 12 osob, sedací souprava - rozkládací gauč, RMG, velká LCD BTV, SAT, internet WiFi, koupelna s WC a hydromasážním boxem. Roubenka je vytápěna velkými kachlovými kamny na dřevo, v koupelnách topné žebře na sušení věcí, k dispozici i přímotopy. Součástí roubenky je zahrada, kde je k dispozici venkovní vyhřívaný kruhový bazén o průměru 3,6m a hloubce 1,2m, kamenný gril, dětské hřiště, skluzavka, houpačka, pískoviště, posezení s ohništěm.

Okolí:
Ve Stříbrnicích jsou 4 lyžařské vleky, dvousedačková lanovka, umělé zasněžování, večerní lyžování, občerstvení, lyžařská škola, půjčovna sněžných skútrů atd. Nejbližší sjezdovka 800 m dlouhá s technickým zasněžováním je přímo před chatou, u dveří stačí nazout jen lyže a vyjet. Dalších asi 15 sjezdovek v blízkém okolí do 5km. Nově je již v provozu dvousedačková lanovka Stříbrnice - Štvanice s 1000m dlouhou sjezdovkou, převýšení 250m s umělým zasněžováním - vzdálenost od roubenky cca 500m. Spousta značených turistických cest, vynikající podmínky pro běžecké lyžování - rolbou upravené stopy na všechny směry. Cca 5km hraniční přechod do Polska (nákupy, koupání, lyžování, lázně, Medvědí jeskyně). Ve Starém Městě koupání a tenisové kurty.

Další informace Další informace z oblasti (východiska, hory, hrady a zámky, muzea, zajímavosti...)

Cena: 40000,- Kč - Silvestr    20000,- Kč - Zimní sezóna    18000,- Kč - Letní sezóna    13000,- Kč - Mimo sezóna   

Cena na víkend: 5000,- Kč (2noci)- další noc za 2000,- Kč   

Celkový přehled

  Základní informace
Max.počet 14 Domácí zvíře ne Kouření v objektu ne            

  Vnitřní vybavení
Kuchyně 1 Obývací pokoj 1 Ložnice 3 WC 2 Koupelna sprcha 1 Koupelna vana 1
Dětská postýlka 1 Televizor ano Satelit ano Video ne Telefon ne Přípojka k internetu ano
Terasa ano Vnitřní krb ano Sauna ne Spol.místnost ano Cvičící místnost ne    

  Venkovní vybavení
Zahrada malá ano Zahrada velká ne Oploceno ne Krb venkovní ano Ohniště ano Gril ano
Bazén ano   Parkovacích míst 6                

  Možnosti sportu a zábavy - [km]
Běžecké lyžař.trasy 1 Cyklistické trasy 1 lyž.vlek 1 Tenis 3 Golf 0 Jízdárna 3
Krytý bazén 20 Koupaliště 0                

  Možnosti stravování a dopravy - [km]
Restaurace 1 Obchod 1 Nák.centrum 3 Autob.zastávka 1 Vlaková zast. 3