CHALET GABRETTINA

CHALET GABRETTINA

Kontakt:
telefon:
602325125
mobil:

e-mail:
e-mail-klikni
internet:

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
(Nezávazné objednání pobytu)

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

CHALET GABRETTINACHALET GABRETTINACHALET GABRETTINACHALET GABRETTINACHALET GABRETTINACHALET GABRETTINACHALET GABRETTINACHALET GABRETTINACHALET GABRETTINACHALET GABRETTINACHALET GABRETTINACHALET GABRETTINACHALET GABRETTINACHALET GABRETTINACHALET GABRETTINACHALET GABRETTINACHALET GABRETTINACHALET GABRETTINA

Stručný popis :
Původní chalupa kompletně luxusně zrekonstruovaná a zařízená nabízí veškerý "městský" komfort uprostřed krásné přírody Národního parku Šumava.

Popis:
Rokyta se nachází na velmi strategickém místě v I. zóně Národního parku Šumava, 16km od města Sušice, 16km od Prášil, 4km za obcí Srní směrem na MODRAVU, na kterou jsou to další 4km, poblíž Vchynicko-Tetovského kanálu. Chalupa je umístěna na polosamotě, nejbližší objekty jsou Penzion Florián a Informační středisko NP Šumava Rokyta. 50 metrů od chalupy je autobusová zastávka v obou směrech, jak na Srní-Kašperské hory-Sušici, tak i na Modravu, Kvildu, Horskou Kvildu a následnými spoji třeba na Pláně, apod. Přímo z Rokyty vedou četné turistické, cyklistické a běžkařské trasy přes Antýgl dále do vnitra I.zóny. Lyžaři mohou zajet na sjezdovky jak místní na Modravu, tak Špičák, Pancíř, Velký Javor, apod. Možností je mnoho.
Rokyta je v 1.000m n.m. a užívá si poměrně pěkného podnebí. Relativně chráněná okolními hustými lesy.
Chalupa je umístěna 50 metrů od komunikace, avšak orientovaná okny hlavně do okolní přírody. Celková orientace je na jihozápad. Kuchyň si užívá dopoledního sluníčka a terasa naopak orientovaná na západ krásného západu slunce. Zahrada je kolem celé chalupy, s upravovaným travnatým porostem, klečemi, zahradními trávami, rododendrony a mladými stromy. Podél západní stěny domu jsou vysázení růže, které celé léto krásně kvetou. Zahradní architektura zahrnuje venkovní ohniště a je celkově olemovaná stromy a kamennou zídkou. Parkování u chalupy je zajištěno pro 3 osobní vozidla u silnice na dubových pražcích. Objekt není oplocen. V blízkosti je parkoviště k Informačnímu středisku Rokyta, bezplatné a je možné jej využít případnými dalšími vozy.

Okolí:
www.npsumava.cz

Další informace Další informace z oblasti (východiska, hory, hrady a zámky, muzea, zajímavosti...)

Celkový přehled

  Základní informace
Max.počet 10 Domácí zvíře ano Kouření v objektu ne            

  Vnitřní vybavení
Kuchyně 1 Obývací pokoj 1 Ložnice 3 WC 2 Koupelna sprcha 1 Koupelna vana 1
Dětská postýlka 0 Televizor ano Satelit ne Video ano Telefon ne Přípojka k internetu ne
Terasa ano Vnitřní krb ano Sauna ano Spol.místnost ano Cvičící místnost ne    

  Venkovní vybavení
Zahrada malá ne Zahrada velká ano Oploceno ne Krb venkovní ne Ohniště ano Gril ne
Bazén ne   Parkovacích míst 3                

  Možnosti sportu a zábavy - [km]
Běžecké lyžař.trasy 0 Cyklistické trasy 0 lyž.vlek 4 Tenis 0 Golf 0 Jízdárna 4
Krytý bazén 16 Koupaliště 16                

  Možnosti stravování a dopravy - [km]
Restaurace 0 Obchod 4 Nák.centrum 16 Autob.zastávka 0 Vlaková zast. 16