Apartmán Velhartice

Apartmán Velhartice

Kontakt:
mobil:
722444422
e-mail:
e-mail-klikni
internet:
ubytovani-velhartice.blog.cz/

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
(Nezávazné objednání pobytu)

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

Apartmán VelharticeApartmán VelharticeApartmán VelharticeApartmán VelharticeApartmán VelharticeApartmán VelharticeApartmán VelharticeApartmán VelharticeApartmán Velhartice

Stručný popis :
Poskytujeme ubytování v 2.patře rodinného domu. Apartmán pro 6 osob, popřípadě dalších 5 osob v chatě na zahradě.

Popis:
Vybavení apartmánu: Kuchyňe s veškerým standartním vybavením (el. sporák - horkovzdušná trouba + čtveřice ploten, mikrovlná trouba, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, topinkovač, dvojitý dřez, nádobí) Kuchyně slouží rovněž jako společenská místnost se sezením pro 7 osob a nabídne Vám také televizi, stereověž a krbovou vložku.
2 ložnice - každá pro 3 osoby, k dispozici povlečení + přikrývky, skříně a další úložné prostory. Koupelna s vanou a umyvadlem, oddělené WC.
Apartmán má svůj vlastní vchod se zastřešenou terasou situovaný na východní stranu.
V letních dnech určitě oceníte zastřešenou pergolu s krbem, grilem a velkou houpačkou i bazén nejen pro děti. Parkovací stání pro 2-3 auta na zahradě před domem.

Okolí:
Největším lákadlem městečka Velhartice je gotický hrad z přelomu 13. a 14. století a renesanční palác ze 17. století. Hrad je od našeho apartmánu vzdálený 200 metrů. U hradu můžete projít skanzenem lidové architektury. Mezi další turisticky zajímavá místa patří Muzeum hornictví v Horách Matky Boží (4 kilometry od Velhartic) kam se můžete dostat po cyklotrase / turistické stezce vedoucí při potoku Ostružná podél úpatí kopce Borek. Na cyklotrase a turistické stezce se můžete podívat na prastarý stříbrný důl, proslulou Werichovu chatu, tábořište pod hradem či do uměleckého řezbářství se zajímavými suvenýry. Stezka vám nabídne i posezení a studánku s pitnou vodou. Sport: Ve Velharticích můžete využít zmíněnou cyklotrasu, velké travnaté hřiště, tenisový kurt, nohejbalové/volejbalové hřiště nebo velkou tělocvičnu. Restaurace: V obci naleznete 4 restaurační zařízení. Mezi nejlákavější z nich patří Historické kovárna - hospůdka s příjemným prostředím, venkovním sezením a ukázkami z historického kovářství. Na náměstí s kašnou stojí krásný kostel. V letních dnech doporučujeme využít ke koupání rybník Bušek s pískovou pláží, skluzavkou a ohrádkou pro děti. Voda v tomto rybníce je po celé léto ve velmi dobrém stavu, v okolí patří mezi nejčistější přírodní koupaliště. Rybník je vzdálen půl kilometru od Velhartic. V obci je prodejna potravin, cukrárna, pošta, zdravotnické centrum a autobusová zastávka

Další informace Další informace z oblasti (východiska, hory, hrady a zámky, muzea, zajímavosti...)

Cena: 100,-Kč - cena za den pro 1 osobu    200,-Kč - cena za chatku na den   

Celkový přehled

  Základní informace
Max.počet 6 Domácí zvíře ano Kouření v objektu ano            

  Vnitřní vybavení
Kuchyně 1 Obývací pokoj 0 Ložnice 2 WC 1 Koupelna sprcha 0 Koupelna vana 1
Dětská postýlka 0 Televizor ano Satelit ne Video ne Telefon ne Přípojka k internetu ano
Terasa ano Vnitřní krb ano Sauna ne Spol.místnost ne Cvičící místnost ne    

  Venkovní vybavení
Zahrada malá ano Zahrada velká ne Oploceno ne Krb venkovní ano Ohniště ne Gril ano
Bazén ano   Parkovacích míst 3                

  Možnosti sportu a zábavy - [km]
Běžecké lyžař.trasy 0 Cyklistické trasy 1 lyž.vlek 1 Tenis 1 Golf 0 Jízdárna 2
Krytý bazén 0 Koupaliště 1                

  Možnosti stravování a dopravy - [km]
Restaurace 1 Obchod 1 Nák.centrum 15 Autob.zastávka 1 Vlaková zast. 4