viz web. stránky

ŠUMAVA-Chalupa pod Sedlem- Albrechtice u Sušice

Kontakt:
telefon:
376 52 65 65
mobil:
723 969 530
e-mail:
e-mail-klikni
internet:
www.sumava-dovolena.cz

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
(Nezávazné objednání pobytu)

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

viz web. stránkyŠUMAVA-Chalupa pod Sedlem- Albrechtice u SušiceŠUMAVA-Chalupa pod Sedlem- Albrechtice u SušiceŠUMAVA-Chalupa pod Sedlem- Albrechtice u SušiceŠUMAVA-Chalupa pod Sedlem- Albrechtice u SušiceŠUMAVA-Chalupa pod Sedlem- Albrechtice u SušiceŠUMAVA-Chalupa pod Sedlem- Albrechtice u SušiceŠUMAVA-Chalupa pod Sedlem- Albrechtice u Sušice

Stručný popis :
Vybavené apartma až pro 8 osob v šumavské chalupě.Klidné,zdravé prostředí,polosamota. 830m nad mořem.Fascinující výhled do kraje.

Popis:
Šumavská chalupa na kraji Šumavy. Klidné místo nad vesnicí Albrechtice, 6km od Sušice.Chalupa se nachází v klidném prostředí.Z chalupy je nádherný výhled do vnitrozemí.100 m nad chalupou začíná rozsáhlý les, kterým prochází turistmi vyhledávaná stezka na vrchol kopce Sedlo s nejhezčím výhledem na Šumavu a zbytky keltského hradiště a dále pokračuje na hrad Kašperk. Kolem chalupy je oplocená zahrada s několika místy k posezení.Před chalupou misto k bezstarostnému parkování a ohniště pro táborák. Vybavení: 2 velké podkrovní pokoje max. pro 8 osob, prosvětlené střešními a štítovými okny. Kompletní povlečené lůžkoviny.Televize a rádio v každém pokoji. Posezení na pokojích. Mezi pokoji jedna koupelna s umyvadlem,sprchovým koutem, 160l el. bojlerem a wc. V přízemí zařízená kuchyně el.sporákem, lednicí,mrazákem,mikrovlnkou,kávovarem, nádobím, nerez dvojdřezem s teplou vodou a za poplatek aut.pračkou. Před kuchyní sklípek jako jídelna s velkým stolem pro všechny možno i jako spol. místnost. Vedle tohoto sklípka je koupelna s umyvadlem,vanou,wc a 120l bojlerem. K dispozici je i garáž sloužíci jako úschovna kol či lyží. Na chodbě velká akumulační kamna , která v zimě poslouží k sušeni svršků. Vytápění na pokojích lokální stáložárnými kamny, které po naložení vydrží hořet až 8 hodin. Palivo zajištěno. Ve verandě je velký botník. V chalupě se přezouváme-prosím přivézt sebou domácí obuv. Do podkroví vedou dvoje modřínová schodiště. V podkroví je zakázáno kouřit. Zvířata nepovolena.

Okolí:
Sušice 6km - řeka Otava, koupaliště,tenisové kurty, kuželky,zimní stadion. Restaurace a obchody. Ostružno-3,5 km koupaliště s přírodní vodou. Hrad Kašperk 8 km.Centrální Šumava 20km. Zimní střediska - 11km Kašperské Hory, 25 km Zadov - Churáňov, 40km Železna Ruda-Špičák, 48 km Velký Javor SRN. V sousedství možnost jízdy na koních. V okolí do 20km hrady Rabí a Velhartice.

Další informace Další informace z oblasti (východiska, hory, hrady a zámky, muzea, zajímavosti...)

Cena: 10 000,-Kč - Celé apartma na týden včetně el, energie a paliva    14 000,-Kč - Týden mezi Vánoci a Silvestr    18 000,-Kč - Sleva na čtrnácti denní pobyt   

Celkový přehled

  Základní informace
Max.počet 8 Domácí zvíře ne Kouření v objektu ne            

  Vnitřní vybavení
Kuchyně 1 Obývací pokoj 0 Ložnice 2 WC 2 Koupelna sprcha 1 Koupelna vana 1
Dětská postýlka 0 Televizor ano Satelit ano Video ne Telefon ne Přípojka k internetu ne
Terasa ne Vnitřní krb ne Sauna ne Spol.místnost ano Cvičící místnost ne    

  Venkovní vybavení
Zahrada malá ne Zahrada velká ano Oploceno ano Krb venkovní ne Ohniště ano Gril ne
Bazén ne   Parkovacích míst 4                

  Možnosti sportu a zábavy - [km]
Běžecké lyžař.trasy 10 Cyklistické trasy 2 lyž.vlek 5 Tenis 6 Golf 0 Jízdárna 1
Krytý bazén 0 Koupaliště 3                

  Možnosti stravování a dopravy - [km]
Restaurace 6 Obchod 6 Nák.centrum 6 Autob.zastávka 1 Vlaková zast. 6