chalupa ze dvora

Apartmány v Podolí

Kontakt:
telefon:
376316463
mobil:
728893735
e-mail:
e-mail-klikni
internet:
www.vlcekvaclav.cz/podoli

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
(Nezávazné objednání pobytu)

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

chalupa ze dvorastylová kovářská výheňložnicebazén s výhledemchalupa ze dvora v ziměchalupa a okolí v ziměApartmány v PodolíApartmány v PodolíApartmány v PodolíApartmány v PodolíApartmány v PodolíApartmány v PodolíApartmány v PodolíApartmány v PodolíApartmány v PodolíApartmány v PodolíApartmány v PodolíApartmány v Podolí

Stručný popis :
Původní usedlost byla kompletně přestavěna pro rekreační využití a nachází se na klidném místě na okraji malé vesnice s vyhlídkou na hraniční hory.

Popis:
Původní usedlost byla kompletně přestavěna pro rekreační využití a nachází se na klidném místě na okraji malé vesnice s vyhlídkou na hraniční hory. Součástí celku jsou dva objekty - rekreační chalupa a dům se třemi apartmány. Je možno se ubytovávat i jednotlivě. V každém apartmánu i v chalupě je televize, satelit, elektrický sporák, mikrovlnná trouba, lednička, vybavená kuchyně, elektrické vytápění, internetové připojení. K dispozici je dětské hřiště, zahradní nábytek, venkovní sezení s ohništěm, terasa, grily, bazén 6x3x1,2m se solárním ohřevem, 2 horská kola + 1 dětské. Dále dvě společenské místnosti - jedna se stolním tenisem a krbovými kamny a druhá s kovářskou výhní.

Okolí:
Koupaliště 2km; fitness, sauna, solárium, bowling 15km; restaurace 2km; rybník se sportovním vyžitím 15km; obchod 2km; rafting 25km; tenisové kurty 2km; vyjížďky na koních a občerstvení v místě; minigolf 2km; síť cyklostezek; krytý bazén 15km; pěší turistika; houbaření; lyžařský vlek 10km; běžky.

Další informace Další informace z oblasti (východiska, hory, hrady a zámky, muzea, zajímavosti...)

Cena: sezóna 12900,- Kč/týd., mimosezóna 9900,- Kč/týd. - rekreační chalupa - 8 os.    sezóna 9400,- Kč/týd., mimosezóna 7400,- Kč/týd. - apartmán č. 1 (zelený) - 5 os.    sezóna 4900,- Kč/týd., mimosezóna 3400,- Kč/týd. - apartmán č. 2 (oranžový) - 3 os.    sezóna 9400,- Kč/týd., mimosezóna 7400,- Kč/týd. - apartmán č. 3 (modrý) - 5 os.   

Celkový přehled

  Základní informace
Max.počet 21 Domácí zvíře ano Kouření v objektu ne            

  Vnitřní vybavení
Kuchyně 4 Obývací pokoj 2 Ložnice 7 WC 4 Koupelna sprcha 4 Koupelna vana 0
Dětská postýlka 0 Televizor ano Satelit ano Video ne Telefon ne Přípojka k internetu ano
Terasa ano Vnitřní krb ano Sauna ne Spol.místnost ano Cvičící místnost ne    

  Venkovní vybavení
Zahrada malá ne Zahrada velká ano Oploceno ne Krb venkovní ne Ohniště ano Gril ano
Bazén ano   Parkovacích míst 6                

  Možnosti sportu a zábavy - [km]
Běžecké lyžař.trasy 0 Cyklistické trasy 0 lyž.vlek 8 Tenis 2 Golf 0 Jízdárna 1
Krytý bazén 15 Koupaliště 2                

  Možnosti stravování a dopravy - [km]
Restaurace 2 Obchod 2 Nák.centrum 12 Autob.zastávka 3 Vlaková zast. 1