Chalupa u Lipna

Chalupa u Lipna

Kontakt:
telefon:
+420 604 893 917
mobil:

e-mail:
e-mail-klikni
internet:
www.chalupaulipna.cz

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
(Nezávazné objednání pobytu)

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

Chalupa u LipnaChalupa u LipnaChalupa u LipnaChalupa u LipnaChalupa u LipnaChalupa u LipnaChalupa u LipnaChalupa u LipnaChalupa u LipnaChalupa u LipnaChalupa u LipnaChalupa u LipnaChalupa u LipnaChalupa u LipnaChalupa u Lipna

Stručný popis :
Chalupa se nachází v Nové Peci přímo u Lipna.K dispozici jsou 3 apartmány pro 4 - 8 osob s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením. Vhodné k odpočinku i aktivní dovolené. Celoroční využití.

Popis:
V chalupě jsou k dispozici 3 apartmány s 20 lůžky a 2 přistýlkama. Jejich složení a vybavení je následující: 1.apartmán v přízemí chalupy se skládá ze dvou ložnic po čtyřech lůžkách, jeho kapacita je tedy 8 osob. V jedné z ložnic je televize se satelitním příjmen. Dále pak obytné kuchyně s jídelním koutem s plně funkčními kachlovými kamny a standardním vybavením (lednička, elektrický vařič, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice a samozřejmě nádobí). Nedílnou součástí je sociální zařízení se sprchovým koutem. 2.apartmán v prvním podkrovním patře se skládá z jedné ložnice se čtyřmi lůžky a obytné kuchyně s možností dvou přistýlkových lůžek. Kapacita tohoto apartmánu je tedy 4 osoby + 2 přistýlky. V obytné kuchyni je plně vybavená kuchyňská linka (lednička, elektrický vařič, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice a nádobí), jídelní stůl , rozkládací pohovka a televize se satelitním příjmem. Nedílnou součástí je sociální zařízení se sprchovým koutem. 3.apartmán v prvním podkrovním patře se skládá ze dvou ložnic po čtyřech lůžkách, ubytuje se zde tedy 8 osob. Součástí tohoto apartmánu je plně vybavená kuchyně (lednička, elektrický vařič, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice a nádobí) s jídelním koutem, sociální zařízení se sprchovým koutem. Pro zimní sezónu 2010/2011 je kapacita tohoto apartmánu snížena na 4 osoby.

Okolí:
Chalupa se nachází v krásném šumavském prostředí, blízko vyhledávaných turistických zajímavostí a míst.V blízkosti chalupy vedou cyklistické, běžkařské a turistické stezky, lze si zapůjčit loďku (z vybavení chalupy)např.k sjetí horního toku Vltavy. Ideální místo pro rybáře - chytat ryby lze téměř ze zahrady chalupy. Od sezóny 2004/2005 je nově otevřen hraniční přechod Horní Zvonková, tím se zkrátila dosažitelnost lyžařského areálu Hochficht na 27 km. Další možností sjezdového lyžování jsou střediska Mitterdorf, Kramolín, České Žleby. Běžkařské stezky vedou přímo z Nové Pece a jsou upraveny.

Další informace Další informace z oblasti (východiska, hory, hrady a zámky, muzea, zajímavosti...)

Cena: www.chalupaulipna.cz

Celkový přehled

  Základní informace
Max.počet 20 Domácí zvíře ne Kouření v objektu ne            

  Vnitřní vybavení
Kuchyně 3 Obývací pokoj 0 Ložnice 5 WC 3 Koupelna sprcha 3 Koupelna vana 0
Dětská postýlka 2 Televizor ano Satelit ano Video ne Telefon ne Přípojka k internetu ne
Terasa ne Vnitřní krb ne Sauna ne Spol.místnost ano Cvičící místnost ne    

  Venkovní vybavení
Zahrada malá ne Zahrada velká ano Oploceno ne Krb venkovní ne Ohniště ano Gril ne
Bazén ne   Parkovacích míst 4                

  Možnosti sportu a zábavy - [km]
Běžecké lyžař.trasy 1 Cyklistické trasy 0 lyž.vlek 26 Tenis 12 Golf 12 Jízdárna 8
Krytý bazén 20 Koupaliště 0                

  Možnosti stravování a dopravy - [km]
Restaurace 0 Obchod 1 Nák.centrum 12 Autob.zastávka 0 Vlaková zast. 1