chalupa

Na Šumavě

Kontakt:
mobil:
728205217
e-mail:
e-mail-klikni
internet:
www.chaloupka.unas.cz

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
(Nezávazné objednání pobytu)

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

chalupadetailypředzahrádka

Stručný popis :
Pronájem chalupy na Šumavě v klidném prostředí polosamoty v lese u řeky Otavy. Chalupa pro váš odpočinek na Šumavě. S uzavřenou předzahrádkou a krbem 700 m do obce Dlouhá Ves.

Popis:
Chalupa se nachází v katastru obce Dlouhá Ves 5 km od Sušice v údolí řeky Otavy. ve dvou ložnicích je celkem 5 lůžek. V kuchyně je vybavena základním vybavením plynovým sporákem a dřezem s teplou vodou. Sprchový kout se 120 l bojlerem. Ve společné místnosti je krb a velký stůl s lavicí. V předzahrádce je zahradní krb a možnost posezení v zahradním nábytku. Je možné využít i přírodní ohniště na opekání vuřtů, či rožnění vašich dobrot. Povlečení, spotřeba el. energie do 300 kW N sazby a 50 kW V sazby, spotřeba plynu a vody jsou zahrnuty v základní ceně. Slušně vychované domácí zvířátko je možně (50,-Kč/den)

Okolí:
Chalupa leží v chráněné oblasti Luh u Sušice 6 km od Národního parku Šumava Prožijete dovolenou na polosamotě u lesa, 50 m od břehu pstruhové řeky Otavy. Výhodná výchozí poloha pro návštěvu známých hradu Rábí, Kašperk, Velhartice či Klenová. Na kole je možno využít mnoha cyklostezek. Přímo kolem naší chalupy vede jedna cyklistická trasa.V zimním období využijete lyž. vleky v Hartmanicích, Zadově, Železné Rudě Kašperských Horách aj.či běžkařské trasy v centrální Šumavě. Můžete se těšit na prima zážitky z pěší turistiky po známých místech Šumavy. . Mohu doporučit i výlety autem do vzdálenějších neméně krásných koutů Šumavy. Koupání je možné přímo v řece Otava, popř. v ryníku v Dïvišově (1km) na koupališti v Sušici (4 km) nebo v krytém bazénu v Horažďovicích (20 km)

Další informace Další informace z oblasti (východiska, hory, hrady a zámky, muzea, zajímavosti...)

Cena: 4600/týden - celý objekt   

Cena na víkend: květen,červen,září,říjen 1.800,listopad–duben 2.00- Příplatky: pes/kočka 100,- Kč víkend