V Tajchách

V Tajchách

Kontakt:
mobil:
722916754
e-mail:
e-mail-klikni
internet:
www.tajchy.cz

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
(Nezávazné objednání pobytu)

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

V TajcháchV TajcháchV TajcháchV TajcháchV TajcháchV TajcháchV TajcháchV TajcháchV TajcháchV TajcháchV TajcháchV TajcháchV TajcháchV TajcháchV TajcháchV TajcháchV Tajchách

Stručný popis :
Prostorná stylová chalupa se nachází na úpatí Lysé hory, v lyžařském středisku Rokytnice nad Jizerou. Je ideálním místem pro dovolenou 2 - 3 rodin, skupinu přátel či firmy (kapacita 10 - 14 osob).Absolutní soukromí na samotě, jen kousek od lanovek.

Popis:
Chalupa k pronájmu poskytuje možnost ubytování pro 14 osob v 6 ložnicích.
Ložnice a pokoje: Celkem 6 ložnic. V přízemí jsou 3 pokoje - jednolůžkový s dětskou postýlkou, dvoulůžkový a třílůžkový.
V patře jsou 2 pokoje - dvoulůžkový a třílůžkový.
V podkroví je 1 pokoj třílůžkový, pojatý jako dětský s hračkami, jsou tam 3 běžné postele, proto tam mohou spát i dospělí.
Centrální místností je velká obytná hala s prosklenou terasou s výhledem na sjezdovku.
Sociální zařízení:
V přízemí je koupelna s vanou, masážní sprchový box, parní lázeň, sauna s bazénkem a WC. V patře se pak nachází 2xWC, 2 umyvadla s teplou vodou a 2x sprchový kout.
Vytápění:
Poloautomatický kotel na dřevo Guntamatic řízený počítačem, kachlová kamna a krb. Klient musí do kotle přikládat dřevo cca 3x denně po instruktáži majitelem.
Doprava, parkování:
Dojet je možné autem až k chalupě (v létě parkovani u chalupy). V zimním období parkování 300 metrů od chalupy na hlídaném parkovišti nebo 500m na nehlídaném(zdarma). Nově zavedl OÚ povolenky k vjezdu až k chalupě za 50 Kč /týden, Nutno si objednat předem u náš, pokud budete mít zájem parkovat u chalupy.
Vybavení chalupy
K dispozici je Vám celý objekt. To znamená: 6 ložnic, společenská mistnost s velkým masivním stolem pro 14 osob, sedačkou a krbem, audio s CD, kuchyň s kachlovými kamny smenšímjídelnímstolem, dětská jídelní stolička, myčka, veškeré nádobí, rychlovarná konvice, překapač kávy, atd.

Okolí:
Pro ženy (s dětmi) možno domluvit weekendy s cvičitelkou Pilates - viz www.pilatesbenova.cz
naše stránky www.tajchy.cz stojí za zhlédnutí.
Výlety, atrakce, zábava
Nejvyšší české hory Krkonoše (národní park 400 km2) jsou protkány řadou turistických i cyklistických stezek, v zimě jsou zde nejlepší lyžařské podmínky v republice. 300 m nad chalupou je dětský vlek s mírnou sjezdovkou, 400m pak spodni stanice lanovky Horní Domky (Lysá hora) zpátky dojedete na lyžich až k chalupě. V okolí je mnoho vleků a sjezdovek pro všechny typy lyžařů. Zajistime Vám půjčení lyží, snowboardu a ostatního vybavení. Možnost odvozu levným taxi 12kc/1km-8osob do dalších zimních středisek (každý den jiná sjezdovka) - Harrachov, Herlikovice, Špindlerův mlýn, Janské Lázně, atd. V létě houbaření, sběr lesních plodů, vycházky, cykloturistika, downhill Lysá hora, nebo jen lenošení u grilu v houpacích sítích a lehátkách na zahradě s krásným výhledem. Pro děti bude jistě zážitek kontakt s ovečkami a kravkami na protějších stráních.

Další informace Další informace z oblasti (východiska, hory, hrady a zámky, muzea, zajímavosti...)

Cena: Zima: 35 000,- Kč za chalupu. Léto: 27 000,- Kč za chalupu. Mimo sezonu: 23 000,- Kč za chalupu. (kapacita 14 osob - 6 ložnic) - Detaily na www stránce   

Cena na víkend: Zima: 18000,- Kč, Léto: 16000,- Kč, Mimo: 15000 kč- za chalupu (kapacita 14 osob - 6 ložnic)   

Celkový přehled

  Základní informace
Max.počet 14 Domácí zvíře ano Kouření v objektu ne            

  Vnitřní vybavení
Kuchyně 1 Obývací pokoj 1 Ložnice 6 WC 3 Koupelna sprcha 3 Koupelna vana 1
Dětská postýlka 1 Televizor ano Satelit ne Video ne Telefon ne Přípojka k internetu ano
Terasa ano Vnitřní krb ano Sauna ano Spol.místnost ne Cvičící místnost ano    

  Venkovní vybavení
Zahrada malá ne Zahrada velká ano Oploceno ne Krb venkovní ano Ohniště ano Gril ano
Bazén ne   Parkovacích míst 6                

  Možnosti sportu a zábavy - [km]
Běžecké lyžař.trasy 5 Cyklistické trasy 3 lyž.vlek 2 Tenis 0 Golf 0 Jízdárna 0
Krytý bazén 10 Koupaliště 5                

  Možnosti stravování a dopravy - [km]
Restaurace 1 Obchod 2 Nák.centrum 3 Autob.zastávka 1 Vlaková zast. 3